SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peter Molnar IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219








Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2016-05-25 01:16:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Ma.sa.kra

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Powtorze sie, ale tak powinien wygladac Mr.Olympia 212. Czy zawody , czy pozowanie goscinne gosc wyglda swietnie.

I maly offtop, takie porownanie, ponizej aktualny mistrz wagi lekkiej pro Flex Lewis, pozowanie goscinne ( jakis czas temu ale byl juz Mr.O)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
no ale to nie ma co porównywać, wszyscy ifbb wyglądają jak balerony na masie. a molnar nie jest ifbb :D może w kontrakcie mają świniomasę

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
nie pierwszy raz wajderowie( w sumie w czasie terazniejszym to juz nie ) jak i caly zarzad ifbb, wybiera sobie swoich wlasnych czempionow i stawia im swoje warunki, flex wygrywa a startuje raz do roku to samo jak heath, ale on nigdy az tak 'zle' nie wygladal na pelnej masie, molnar jest poprostu za dobry zeby sie pakowac w te cale gowno do tej obory z usa...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Nie chodzi mi o open, nie chodzi o federacjie , tylko o typ sylwetki. Pisalem ogolnie o kulturystyce Dla mnie obecnie idealnym typem sylwetki na tytul Mr.O. ( czyli najlepszy z najlepszych) wagi ciezkiej jest Big Ramy a posrod lekkich Molnar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388253
pisalem do mrWodoo wiem dokladnie o co ci chodzi, bo juz wspominales o tym z 5 razy, albo i wiecej
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
Obserwowałem ta kategorię w Pradze-zawodnik ,który powinien być pierwszy z palcem w nosie nawet -był piąty.

Sam zwycięzca aż był zaskoczony swoją wygraną i miejsce Saidka.:)

Ale taki to sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1969 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731763
Tak na marginesie, jak dla mnie kategoria 212 to pomylka, nie powinno jej byc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONSULTACJE KADRY NARODOWEJ w KULTURYSTYCE I FITNESS - Spała 2015

Następny temat

Kalendarz IFBB PRO na rok 2016

WHEY premium