SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - Dobry Męski zapach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Cały temat jest zapełniony nazwami perfum które użytkownicy polecają. Przejrzyj kilka ostatnich stron i zerknij na stronę http://www.ceneo.pl/Zapachy_meskie. Tam znajdziesz ceny i sklepy które oferują dany zapach. Bardzo dużo perfum mieści się w przedziale cenowym od 100 do 150 zł. A lista wiarygodnych sprzedawców allegro znajduje się tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200620. Jak już wcześniej pisałem jest na sfd. użytkownik krzychoo który także sprzedaje perfumy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Mam pytanie:
http://www.allegro.pl/item648100526_giorgio_armani_acqua_di_gio_200ml_wysylka_gratis.html

Czy ten perfum podoba się dziewczyną? I czy można się nim "psikać" czy on jest jak woda po goleniu czyli na ręce i.. ??

Za pomoc SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Po pierwsze, mam wątpliwości czy te perfumy są oryginalne, ze względu iż cena mi nie pasuje... za 130 zł trudno jest znaleźć 100 ml, nie mówiąc o 200 ml. Z opakowania można wywnioskować że jest to woda toaletowa z atomizerem, wiec tak, będziesz mógł się nimi popsikać ^^. A czy zapach ten podoba się dziewczynom? Tak, większości się podoba, jednak są gusta i guściki i nie wszystkie dziewczęta muszą lubić ten zapach. Jest jeszcze jedna rzecz. Te perfumy są jednymi z popularniejszych, więc nie zdziw się, jeżeli spotkasz kilku kolesi pachnących tak samo jak ty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Ten użytkownik ma same pozytywy i jeden negatyw.. teraz to mam stacha to kupić tomasssek :D A w ameryce po ile jest takie 200ml? Bo on przecież jakiś zysk na tym musi mieć to trzeba się dowiedzieć gdzie są 100% orginały poniżej 130zł. Wiesz może?;p. A na jakiej aukcji być polecał to kupić? Może być 100ml.(łap SOGa)

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-05-30 21:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Nigdy się nie orientowałem za ile w USA sprzedają Acqua Di Gio, ale jak teraz sobie wszedłem na ebaya to cena wacha się między 40 a 50$ za buteleczkę 100 ml, także wręcz jest to niemożliwe, że 200 ml kosztowałoby 130 zł. O ceny hurtowe możesz się spytać krzychoo26, który się tym zajmuje i gdzieś w podforum "targowisko" ma swój temat. A co do komentarzy, to wiele osób wystawia je od razu po otrzymaniu paczki, nie sprawdzając czy dany zapach wystarczająco długo się utrzymuje na ciele. Podróbki często pachną podobnie, a wręcz prawie tak samo jak oryginały, tylko że o wiele krócej trzymają. Wcześniej wysłałem Ci linki do stron gdzie znajdziesz listę wiarygodnych sprzedawców.

Zmieniony przez - tomasssek w dniu 2009-05-30 22:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Jest też po 77zł --> http://www.allegro.pl/item649873961_giorgio_armani_acqua_di_gio_200ml.html


Tak się zastanawiam kupić 100ml za 170zł czy 200ml za 270zł... ale drooogo

A co polecilibyście z HUGO BOSS? Do 130zł?

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-05-31 09:41:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Serce chłopaku nie kupuj Acqua Di Gio, to pospolity zapach, który jest rozpoznawalny, spowszedniał po prostu, za dużo dżentelmenów go używa. Lepiej skup się na ACT . A tak poważnie to spróbuj Energise od Bossa albo - i to byłaby chyba ciekawsza propozycja - Selection. Nie wiem jak się plasują ceny, najwyżej trochę dołożysz, w końcu czego się nie robi dla swojego zadowolenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
Ja dlatego chciałem Aqua di gio bo podoba się dziewczyną ten zapach a ja w tym nie siedzę i nie wiem jakie są fajne a nie chce mi się bawić z próbkami.


http://www.allegro.pl/item640498054_hugo_boss_energise_tester_edt_125ml_sklep_paragon.html

HUGO BOSS ENERGISE TESTER
Podoba się dziewczyną?

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-05-31 19:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
dziewczynom a nie dziewczyną lovelasie
Ma się Tobie podobać, nie dziewczynom.
O królewny się nie martw.
Gdy będziesz Je zaskakiwać mile rozczarowując - nie tylko zapachem - będziesz jedynym królewiczem w okolicy .

Do perfumerii pójdź a nie na allegro będziesz szukał szczęścia. Przynajmniej sobie powąchasz i przekonasz się czy Ci się podoba.
Zapach ma określać Twoją osobowość, ale i Twój obecny nastrój nawet jeśli chciałbyś wyrazić odrobinę melancholii.
Dlatego wciąż szukamy nie poprzestając na jednym flakonie.
Do boju !



EDIT: Powąchaj Fahrenheita, tego nie lubią dziewczyny. Oczywiście żartuję. Jednej się podoba a druga Cię już nienawidzi. W gusta wszystkich dam nie trafisz zapachem, siły nie ma.


Zmieniony przez - sergiusz w dniu 2009-05-31 19:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
"odrobinę melancholii."

z tym dziewczynOM to jest tak że mam słownik na kompie który sam mi poprawia i pisze dziewczyną

W mojej okolicy nie ma za dużo perfumerii. A z tymi próbkami to mi się nie chce bawić. Bym zapomniał - łap SOGa

1. Ok to takie pytanie prostsze mam 15 lat i czy acqua di gio by na mnie przyzwoicie pachniał? Mówie o wieku;D

2. http://www.allegro.pl/item647481837_givenchy_blue_label_100ml_kurier_tylko_8zl.html  a co powiecie o tym?

Zmieniony przez - Serce21 w dniu 2009-05-31 22:01:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie sie

Następny temat

Ból w piersi. POMOCY

WHEY premium