SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - Dobry Męski zapach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
nexo poszukaj na allegro Mexxa z tych tańszych to wegłóg mnie najładniejsze zapachy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Jaki avon? co konkretnie byście doradzili? Zabardzo sie na tym nie znam a nie chce mis ei calego sklepu przeszukiwać, tlyko juz miec jakeis typy...


hazy89 a ktore tak najbardziej lupisz z Mexxa?

A i jeszcze raz pytam, o co chodzi z tymi nutami zapachowymi? Może i głupie pytanie ale sie z tym nie spotkałem więc... nie wiem :D



Zmieniony przez - NeXo07 w dniu 2009-10-17 18:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Mexx Ice Touch ale on jest za świeży na zimę lepszy będzie Fly High. Więc kup Fly High nie wiem jak jest z Mexx Blcak nie znam zapachu. A nuty zapachowe to chodzi o to że perfumy się rozwijają na ciele. Ale jak kupisz jakiś Avon czy coś to raczej się nie rozwiną. Wpisz sobie w google chyba że masz bana na google.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Nie no dlaczego nie Avon, to dobra marka, a nie firma chrust, tyle że trzeba znać jakąś babkę która jest dystrybutorem kosmetyków, bo w sklepie tego nie ma. Mexx faktyczni robi trwałe, ładne zapachy. Z Adidasa też byś coś wybrał.
A Twoich zapachów hazy98 nie znam niestety, ale znając versace, będzie dobry ;)
A używałeś kiedyś bossa? Niezły

Zmieniony przez - scotch22 w dniu 2009-10-17 21:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30
Ok dzieki wiec zobacze gdzies za tym Mexxem , zobacze jak pachnie. Jakby ktoś cos jeszcze znał dobrego i w miare taniego to pisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Bossa tak mam szarego ale jak dla mnie nie jest aż tak trwały mam jeszcze 1/2 flkonika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Witam, Za 60zł ja bym poszedł do znanych w Polskich centrach handlowych drogerii i kupił z promocji wode toaletową własnie za 60zł za 70zł. Chodzi o takie marki jak paco rabbane czy davidoff. Perumki przyzwoite. Naprawde nie bierz Maxxa, bo pachna 8 minut maksymalnie. Szkoda kasy.

Torsten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83
Zależy od ph skóry ale wiadomo że napewno nie beda tak trawe jak np. A*Men, Joop Homme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
A ostatnia rzecz, zgadzam sie z Nionią, ze nie ma jednego zapachu, który podobałby sie dziewczynom. Ja nie patrze na to czy zapach jest lubiany przez wiekszosc ludzi, a chce jedynie, by zapach mi odpowiadał i mojemu charakterowi.

faktycznie dziewczyna najpierw zwróci uwage na ogólny wygląd, na charakter, na to ile facet ma kolegów, kasy ewentualnie, hehe, ale nie zgadzam się z Nionią, ze temat jest zupełnie zbędny, ponieważ dziewczyny bardzo uwielbiają kupowac perfumy i odwiedzac perfumerie.

Polecam wam Diora Dune, 5 klas wyzej niz wspomniane lacosty i Bossy, chociaz trwałosc srednia i Versace Dreamera. Równiez jakby wam sie zdarzyło byc w Niemczech, idzcie do perfumerii i dostaniecie Dreamera za 27 euro w perfumeriach, a Cool watera Davidoff za 19 euro. Policzcie sobie jak to tanio wychodzi.A fahrenheit kosztuje 120zł a nie 160zł.A Azzaro Chrome w tamtejszych drogeriach koztuje koło 16 euro.

Torsten

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie sie

Następny temat

Ból w piersi. POMOCY

WHEY premium