SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - Dobry Męski zapach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
snobem to raczej nie jestes, nie wiem stary ja na takich rzeczacj jak buty, bielizna czy perfumy nie oszczedzam

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2009-08-18 16:37:12

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
Słuchaj
ja też nie oszczędzam na ciuchach butach itp
ale jeśli mam płacić marżę dla sklepu i za nazwę:)
to ja wolę kupić właśnie takie jak napisałem i pachnę identycznie :)
zapewniam Cię że nie rozróżniłbyś perfum czy to jest z perfumerii czy właśnie z Fm. Ale no cóż;] nie będę Was przekonaywał bo to nie ma sensu:) Ja uważam że to jest najleepsze:) bo spróbowałęm:) i już
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Nie pachniesz identycznie, pachniesz podobnie lub dużo mniej trwale. Natomiast nie chce tobie w jakis sposob jechac, bo:

rozumiem tez twoje argumenty, ze po pierwsze kupujesz bardzo male buteleczki, a wiec mozesz sobie zmieniac zapach, co niewątpliwie moze sprawiac frajde, druga rzecz zalezy od stylu zycia. jesli przykladowo zamierzasz posiedziec na ogródku z babcią przez miesiąc to mozna zamiast adidasa sprobowac tych podróbek moze byc to ciekawsze doswiadczenie. Bardzo czesto gdy sie spotykamy np na piwie czesto zauwazam,ze dziewczyny nie psikaja sie na zwykle wyjscie na piwo diorem jadore, tylko lekkimi dezodorantami, by swiezo pachniec,w tym wypadku zakup podróbek równiez jest uzasadniony.

Tak wiec wiadomo, na rozmowe kwalifikacyjna psikanie sie podróba jest niewskazane, czy na randke, ale jak masz zamiar siedziec ze znajomymi na biwaku podczas spływu-czemu nie?

Torsten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
zgadzam sie. ja jednak, gdy nie ma okazji po prostu nie uzywam. moim zdaniem, kazdy szanujacy sie facet powinien miec flakonik markowych perfum, jak najbardziej autentycznych. przeciez 100 ml starczy na co najmniej pol roku, bez nazwijmy to "oszczedzania", a zarobienie tych 300zl w ciagu takiego czasu nie powinno stanowic problemu. wydaje mi sie, ze najlepsza sprawa z tymi podrobkami jest taka, ze mozesz sobie dosc czesto zmieniac zapachy bo po paru miesiacach uzywania tych samych perfum powoli zaczynaja sie przejadac.

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2009-08-19 02:05:32

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
kazdy szanujacy sie facet powinien miec flakonik markowych perfum
haha dobre.
a jak taki facet ma biedna rodzine, jest mlodym chlopakiem i wszystko co zarobi przeznacza dla bliskich, nie kupuje markowych perfum tzn., ze sie nie szanuje?
ale plytkie i zalosne gadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Hmm, nie przesadzajcie z brakiem kasy, mysle, że jak menel pod budką z piwem jest w stanie wydac po 5 złotych i pije codziennie, to i by mu sie swiat nie zawalil jakby wydał raz 100zł.Obecnie ludzie albo zarabiaja, nawet jesli na kasie , to mysle, ze stac kogos na perfumy markowe za 100zł albo chleja wóde lub nie chcą pracowac.Byc moze na wsi na wschodzie jest trudniej, ale jestem mieszczaninem i mowie o zyciu w duzym miescie.Czasy gdy markowe perfumy byly ewidentnie poza zasiegiem minely, nawet moja ciocia ,która nieraz ma chleb na sniadanie, woli mnie poprosic bym kupil jej perfumy za 130zł w Niemczech, niz sie kompromitowac jakims badziewiem.
Podobnie z ciuchami, pewnie powiecie, ze jak ktos nie ma kasy to musi chodzic do lumpeksów (jesli dobry to ok) , ale czesto sa nieciekawe, a widzicie byłem w lutym w outlecie i kupiłem sobie swietna marynarke maxxa za 120zł , ok, moze duzo, ale cena sugerowana 700zł. Wiec czasy podróbek i lumpeksów juz mineły.

Tu chodzi jedynie o srodowisko w jakim sie obracacie, jesli spotykam sie ze znajomymi, którzy są po studiach i maja prace, to ze tak powiem troche obciach uzywac marnych podróbek, a jesli obracacie sie w srodowisku budowlancow lub lub pracujesz na budowie, to mysle, ze kupowanie perfum wogole jest niewskazane, bo po co (z calym szacunkiem do kazdego budowlanca). A jesli ktos ma 16 lat i nie ma pieniedzy, kieszonkowego, to niech poczeka az sobie zarobi, a nie nasmiewa sie z tego, ze ktos lubi fajne perfumy.

Torsten

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
nie mam 16lat i zarabiam.
ale smiac sie z Ciebie niestety bede, bo obciachem dla mnie jest to co piszesz,a nie to jakich ktos perfum uzywa
widac, ze zarowno tobie jak i twojej ciotce za bardzo zalezy na opinii innych, a tacy ludzie sa wlasnie najsmieszniejsi.
mam to gleboko w dupie czy ktos pachnie podrobka, czy oryginalem bo i tak nie bede czula roznicy, moze pachniec czymkolwiek za grosze. jesli bedzie wartosciowa osoba to bede go cenila.

dodatkowo jestes zalosny piszac, ze pracujac na budowie nie ma sensu kupowac perfum pewnie, bo tacy ludzie pewnie nie maja zycia prywatnego, rodziny etc.
bo tylko ludzie po studiach z wyksztalceniem wyzszym maja do tego prawo
gowno wiesz o zyciu, bo to, ze mieszkasz w duzym miescie nie oznacza, ze masz swietna prace i zero problemow a i o menelach tez nie pisz, bo chyba nie wiesz co to patologia, niby student a taki nieswiadomy zycia... )
najlepiej bedzie zakonczyc te dyskusje, bo sie nieco osmieszasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 213 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1304
generalizowalem, chyba jestes na tyle bystra zeby sie domyslec, ze mowiac to nie mialem na mysli ludzi, ktorych na to nie stac ale wiem tez, ze wiekszosc jest w stanie sobie na to pozwolic. Prosciej? Kazdy szanujacy sie facet, ktory jest w stanie zarobic na markowe perfumy powinien sobie takowe zakupic. jestem pewien, ze grupa ludzi, ktorzy NAPRAWDE nie moga sobie pozwolic na kupno markowych perfum jest bardzo niewielka.

ps. za 150 zl mozna miec 100ml markowych perfum. zalozmy, ze ktos nie jest biedny ale musi sobie odmawiac wielu rzeczy, ale jednak odlozyl i kupil sobie takie perfumy. 100ml przy stosowaniu na specjalne okazje np spotkanie z dziewczyna starczy na co najmniej rok. Konkluzja jest taka, ze oszczedzajac 3 zl dziennie przez rok, bedzie mial na takie perfumy. A sam fakt, ze taki facet potrafil odlozyc pieniadze lub tak je zorganizowac zeby je kupic juz zasluguje na szacunek. Dlatego tez, nie zgadzam sie z nioonia, ale najwidoczniej mamy zupelnie inny system wartosci.

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2009-08-19 16:54:53

Zmieniony przez - dzejsu w dniu 2009-08-19 17:03:32

" What you do in life, echoes in eternity. "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Do Mioonii:
Ja nie zamierzam sie z ciebie smiac, bo szanuje poglady innych ludzi, a ty niestety nie.ja moge sie smiac z ciebie, tylko po co?

małe sprostowanie:
prawie kazda dziewczyna i facet kupują sobie markowe perfumy, tylko po to , by ładnie pachniec. Naprawde nie widze w tym nic złego. Skoro dla ciebie nie ma róznicy miedzy adidasem a np. chanelem, to twój problem, miałem wiele perfum i stwierdzam, ze te najlepsze dior czy chanel są rzeczywiscie najlepsze jakosciowo, są swietne , trwałe. Nie znam dziewczyny, która by sie podniecała marką, pewne perfumy sie im podobają, inne nie. Wyrazam ze swojej strony zdziwienie, bo mysle, ze dziewczyny w malych miejscowosciach, szczegolnie jak np idą na impreze, równiez kupują sobie dobre perfumy i zachwalanie na tym forum wszelakich podróbek jest dosyc zenujące, bos konczyly sie czasy kupowania szajsu i jakichs podróbek na bazarach, a wciskanie mi bajek, ze ludzi nie stac na zakup o wartosci 100zł jest zenujące, bo wiekszosc polaków nawet przy niewielkich pensjach jest w stanie sobie na to pozwolic.

Co do mojej cioci, no cóz, poprostu kocha jeden zapach, a poniewaz czesto organizuje jakies spotkania, chce ładnie przebojowo pachniec, cos w tym złego?

Co do budowlancow-podkreslilem, ze nie uwazam budowlancow za ludzi drugiej kategorii, bo byc moze zarabiaja wiecej ode mnie. Chodzilo mi tylko o to, ze przez cały dzien pracuja fizycznie i byc moze nie maja potrzeby kupowania sobie markowych perfum, jak wróca do domu to co innego.

I jesli idzie o miasto, nie zarabiam duzo, zwłaszcza, ze jeszcze studiuje, naprawde moge zazdroscic innym kasy, niektorzy sie nawet budują. Ale Naprawde bez kitu, 130 zł raz na pół roku, to naprawde nie jest az tak strasznie duzo, natomiast w istocie uwazam, ze poziom zycia w duzych miastach w Polsce dorównuje poziomowi europejskiemu, te same samochody, podobne baseny, centra handlowe, fakt , płace mniejsze, ale chociazby bezrobocie jest znikome,a ludziom w miastach zle sie nie zyje, chyba ze mowimy o dzielnicach biedy.Ubolewam jednak, ze zycie na wsi i malych miastach jest trudniejsze, ale chcialbym to zmienic, a sie z tego nie nasmiewam.

Podsumowujac-troche sie rozpisałem, ale o co tu chodzi. Istotnie przywiazuje wage do jakosci tego co pije co jem co kupuje. Wole kupic sobie jedno bardzo przyzwoite winko niz delektowac sie winem marki wino. A jak ty masz inne upodobania, to zachowaj to dla siebie.

Torsten

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie sie

Następny temat

Ból w piersi. POMOCY

WHEY premium