SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - Dobry Męski zapach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Armani Attitude Extreme
Carolina Herrera Chic for man

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 829
Acqua di Gio Homme i Lancome Hypnose. Dla mnie nie ma lepszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2218
Aqua di Gio - piękny ale nie kupię go ze względu na to że za dużo chłopa nosi to na sobie
Kocham się w Lacoste Essential - ale słyszałem że nietrwały

Ja zakupiłem Dune Diora i letniego Mexxa Pure Life Man - właśnie oczekuję na przesyłkę

a co wy uważacie o tych zapachach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
moj ostatni zapach to "Laura Biagiotti Tempore Uomo" jak dlamnie fajny i raczej malo spotykany.-)

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10408
Mexx Pure Man bardzo fajny, uzywalem swego czasu - i jak na swoja cene dlugo sie utrzymuje.

Teraz zamierzam kupic Zegna Intenso :) - nie dosc ze ma bardzo ladny zapach to jeszcze jest bardzo trwaly <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2218
No i doszły do mnie ...

Właśnie mam Dune na sobie - minęły 4,5 godz i w dalszym momencie czuje go mocno, a psiuknąłem tylko 2 razy.
Jestem zadowolony, bardzo mi się podoba, a do tego nikt tak nie pachnie na ulicy, w tramwaju czy w autobusie ...
Jak dotąd nikt mi nie powiedział nic na temat zapachu
Nie czują czy nie chcą się odzywać?
Rozumiem że jeśli ja to czuje to i otoczenie po jakiejś chwili w moim towarzystwie też powinno ... czy mam rację??

minęło 14 godz a ja dalej - może lekko ale - czuję Dune
zachwycony

Zmieniony przez - s_poon w dniu 2009-05-14 20:32:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1683
pytanie z innej puli troche

czy to mozliwe zebym mial cos takiego w skorze ze zapach szybko sie utlenia?

mam:
chanel egoiste platinium
chanel allure homme sport
Dior Code Black (chyba Dior)
Burberry Summer

psikam 3-6 razy, zapachu nie czuc, i pytalem innych, 2h pozniej. Najtrwalszy wydaje sie byc Code Black ale i tak krotki.

Perfumy na 100% oryginalne, z perfumerii i normalnej cenie.
Data przydatnosci ok i jest tak od pierwszego uzycia, nie zeby zapach po prostu sie utlenil.

ocb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1092
Mówi się, że na suchej skórze zapach utrzymuje się krócej. Z tego co mi wiadomo Chanel Allure Homme Sport, Chanel Platinum Egoiste i Giorgio Armani Black Code to perfumy, które utrzymują się na prawdę długo na skórze. Burberry Summer For Men nie miałem okazji ani posiadać ani testować więc co do jego trwałości nie mogę się wypowiadać. Jeśli masz suchą skórę to popsikaj jedno miejsce dwa/trzy razy, wtedy stężenie danych perfum wzrośnie (alkohol szybko odparowuje). Unikaj miejsc w których się mocno pocisz. Jeśli to nie podziała to nic innego ci nie pozostanie, tylko aplikowanie perfum na ubranie. Na ubraniu wymienione przez ciebie zapachy powinny się utrzymywać nawet kilka dni (oczywiście tylko nuta bazy). Co do oryginalności perfum w perfumeriach, to kiedyś spotkałem się z dziwną sytuacją w Douglasie. Mianowicie chciałem przetestować Chanel Allure Homme Sport. Zaaplikowałem na nadgarstek owe perfumy i trochę się zdziwiłem, bo pachniały jak cytrynowy płyn do mycia naczyń. Dopiero po godzinie zmienił się zapach na bardziej znośny. Trochę się zdziwiłem, bo ten zapach uchodzi za jeden z lepszych, więc postanowiłem udać się do tej samej perfumerii jeszcze raz. Znów spotkało mnie to samo. Następnie spotkałem kumpla który używał Chanel Allure Sport, więc korzystając z sytuacji postanowiłem przetestować EDT jeszcze raz i tu moje zdziwienie bo zapach od początku pachniał bosko. Postanowiłem kupić te perfumy ale w Sephorze i nie żałuję decyzji. Wydaje mi się, że w Douglasie mieli jakiś felerny tester. Uważaj też, bo nie w każdej perfumerii internetowej sprzedają oryginały, korzystaj więc ze sprawdzonych perfumerii internetowych/użytkowników allegro, opinie na ich temat możesz znaleźć na różnych forach. Sephora i Douglas to także bardzo dobre sklepy, które mimo małych wpadek sprzedają oryginały. Nawet daleko nie musisz szukać bo na SFD jest użytkownik krzychoo26, który sprzedaje perfumy i z tego co czytałem są oryginale, a gościu na prawdę zna się na nich (w przeciwieństwie do niektórych ekspedientek w perfumeriach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1683
no i dales odpowiedz

nie wiem dlaczego ale poce sie glownie na glowie, pachy suche a z glowy doslownie strumien przy wiekszym wysilku.

Niby w robocie siedze przy kompie i po mnie nie leci no ale to akurat pasuje jak ulal.
Tak jak piszesz, wszedzie moze sie trafic fake ale nie sadze zeby w tym wypadku.

czym bym sie nie psikal, 2 max 3h i nie ma po tym sladu. Kiepa.

Perfumy oryginalne bo z perfumerii, zadne allegro. Czesc nawet swego czasu mialem kupione w uk jak na Burberry The Beat czy London za spore funty i bylo to samo.

Spoko, bede sie psikal axe za 12zl od teraz. Jeden ****.


Zmieniony przez - otard w dniu 2009-05-15 18:59:55

Zmieniony przez - otard w dniu 2009-05-15 19:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 281 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1688
A jakie polecacie w cenie od 100zł do 150? Najlepiej wysyłajcie odrazu linki do aukcj na allegro. I jakich polecacie sprzedających? (nicki)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie sie

Następny temat

Ból w piersi. POMOCY

WHEY premium