SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfumy - Dobry Męski zapach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
czesc ;p co mi mozecie polecic z zapachow:
kenzo power
carolina herrera 212
azzaro chrome
burberry london
bo juz sam sie nie moge zdecydowac xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23
Zmieniony przez - maaatis w dniu 2009-12-03 19:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4729
burberry london jest fajny reszty nie znam

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
ja aktualnie używam hugo bossa energise, taki świeży delikatny zapach, dobry na dzien.
ostatnio miałem okazje testowac paco xs, gucci pour homme, davidoff coll water i got,
oraz jil sander sport i opium.

paco xs- dla mnie taki troche bezpłciowy, taki zwykły, fajny ale szału nie robi.
gucci pour homme- dla księdza lub kościelnego, a na powaznie kadzidło kadzidło i drewno i kadzidło, aaaa i jeszcze kadzidło, zapach dla dojrzałego faceta.
davodoff coll water- woda z poczatku przypomina zapach proszku do prania marki dosia, potem syntetyczna świeżośc dla mnie tragedia.
davidoff hot- nowośc najbardziej się zawiodłem, taki troche stylowy z odrobiną pieprzu, intensywnośc wogule szału nie robi.
jil sander sport- ładny świeży zapach, ma cos w sobie, takiego przyciągającego :)
opium- troche podobny do xs ale z pazurem, równiez dla starszych panów, lub na wieczór :)

nie tak dawno na paskach testowałem hugo soul, lacoste elegance i challebg, wszystkie bardzo fajne, soul chyba najlepiej mi przypadł taki fajny ciepły troche słodkawy, podobnie lacoste elegance.
A naomiast challenge bardzo fajny świeży zapach, bardziej oryginalny od mojego bossa ma coś w sobie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5470
Witam jeżeli chcecie oryginały z pewnego źródła to mam sporo ciekawych zapachów typu Gucci, CK, HB, armani,lacoste i wiele innych cena każdego 100zł. O więcej info proszę na maila lub priv.:)

...wykorzystać szansę i osiągnąć swój cel...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
clinique happy bardzo przyjemny zapach na dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 436
a zna ktoś gucci envy? bo nigdzie u mnie nie ma testerów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
A co sądzicie o perfumach DIESEL ONLY THE BRAVE? Jest to nowość i mi się bardzo podobają. A jak z trwałością?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
szukam takiego zapachu ktory by pasowal do ubioru takiego sportowego tzn jeansy bluza i zeby tez pasowal do sweterka bo lubie swetry chodzi mi o to zeby nie byl taki dla eleganckich meszczyzn ze tak powiem wiecie o co chodzi:P?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7335
tylko zeby byly na najblizsze dni to zanczy zima wczesna wiosna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pocenie sie

Następny temat

Ból w piersi. POMOCY

WHEY premium