SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chemiczny zapach potu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Witam na wstępie prosze byscie nie atakowali że nie przeglądałem zadnych tematów to moje nowe konto dawno nie odwiedzalem SFD. Jednak dziś po treningu poważnie się zmartwiłem,

otóż koszulka po treningu pachnie mniej więcej jak zapach przy otwarciu starej puszki farby, bardzo ostry chemiczny zapach.

Chciałbym dowiedzieć się co może być tego powodem, nie biore ani odżywek ani używek, odżywiam się przeciętnie bez szczególnej diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Koszulka jakas chemiczna:) Albo proszek do prania

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Koszulka ok, rzadko piore moje rzeczy treningowe, bo zwykle moj pot nie ma zapachu, a dzis koledzy powiedzieli ze bije odemnie strasznie chemia. nawet bez koszulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
to pierz czesciej. Jak rzadko pierzesz rzeczy treningowe to sie nie dziw ze bumi od Ciebie trolipopem

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
Wolałbym usłyszeć opinie bardziej celną, jest różnica jak jedzie potem, a jak wali ciężką chemią. Gdyby to zależało od niewypranej ceraty to bym nie prosił o pomoc na forum
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Określ dokładniej, co to za zapach, bo twierdzenie "chemiczny zapach" niewiele mówi. Amoniak, aceton, coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14
mocno odrzucajacy niemoge do końca skojarzyć go z konkretnym zapachem, jak srodek chemiczny, taki ktory mozna znalezc w odmętach garażu, napewno nie pachnie jak mocz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24516
Też tak miałem z jedną koszulką treningową. Jakiś ch**owy materiał musiał być więc ją wywaliłem. W innych koszulkach nie mam tego problemu, a po 30min treningu w tej też czułem jakiś dziwny zapach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w literaturze

Następny temat

Zespół Tietzego

WHEY premium