SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peptydy - ogólny temat do dyskusji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
GHRP2 Tak też właśnie pomyślałem, peptydu było 10mg a rozrobilem to z 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
.


Zmieniony przez - TreningNaPełnejQrwie w dniu 2023-12-16 16:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
To jak ty chcesz to bić?Skoro dawkowanie to 100 mcg na iniekcje ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Biłem 300 mcq, ale bardziej mnie interesuje czy to się jeszcze nadaje do użytku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Dalej więcej wody i delikatnie to pruboj rozmieszać, jak już ktoś wspominial tak było z fragiem i pamiętam ktoś wrzucal że to działa normalnie dalej kwestią czy idzie to wbić. Nawet jak biłeś po 300 co jest głupota jednorazowo ro jak biłeś mniej niż 1/3 podziałki na insulinowce? W jaki sposób??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94741 Napisanych postów 364723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669905
Kolejna sprawa jak coś świat się nie zawali na jednym flakonie ghrp koszt na szczęście nie jakiś duży

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Wiesz co brałem dwie dawki dziennie po 300mcg takie zalecenia usłyszałem, na mojej strzykawce (0,5ml, 50kresek) to wychodziło w przeliczeniu 3 kreski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
tak, to normalne, ze peptyd moze nieco zgestniec. nie powinno byc problemow z jego dzialaniem jezlei jestes w stanie go podac. druga sprawa jak odkryles ze powstal tam zel? trzymasz rozrobiony peptyd we flakonie? ogolnie najlepiej calosc zaciagnac do strzykawki od razu i w niej trtzyumac. wtedy nawet jak plyn zrobi sie nieco bardziej gesty i czasem tez nieco metny to i tak nie ma problemu z jego podawaniem. mozna wtedy smialo dalej kontynuowac stosownaie. co do dawkowania tutaj GHRP bardziej liczy sie czestotliwosc niz dawka jednorazowa, wiec 300 mcg na porcje raz dziennie troche faktycznie slabsza opcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4163
Witam.Chciałem się dowiedzieć czy ktoś miał podobny problem ?Mianowicie chodzi o rekacje skórna po podaniu cjc z dac z imperiala.W częściej brałem cjc z endogenic i wszystko było ok a teraz po strzale skóra w miejscu wkłucia robi się czerwona i swędzi, taki stan utrzymuje się około 7 dni.To raczej nie jest normalne ,miał ktoś podobnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 267 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22416
Ktoś stosuje pepki z firmy actiza ? Warto to coś, czy szukać czegoś innego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nagle zakonczony cykl czy wystarczy mi na odblok... jak to dokonac

Następny temat

Bpc 157 w wieku 18 lat

WHEY premium