SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peptydy - ogólny temat do dyskusji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
ze masz gratisa :) zdarza sie w koncu to nie sa firmy farmaceutyczne ktore pracuja zgodnie z przyjetymi standardami i normami w labach :) czasem sie zdarzy, ze jakas partia jest nieco podrasowana, a gorzej jak jest niedopieszczona :P masz wiecej towaru niz powinno byc wiec tylko sie cieszyc :P no i na przyszłość temat o MK bardziej pasuje do SARM niz do peptydow, aczkolwleik sam srodek nie klasyfikuje sie oni do jendych ani do drugich%) a o tym czy dziala pewnie przekonasz sie na dniach jak apetyt chwyci dobry

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
A jak wyglada po odstawieniu peptydów ? Biorę 1,5 msc peg mgf i cjc z dac, efekty jakieś są ale myśle ze w dużej mierze jest to przez to ze odkąd zacząłem brać peptydy to zacząłem tez mocniej ćwiczyć i trzymać michę.

Czy po odstawieniu peptydów jest cos takiego jak „spadki” jak po zejściu z bomby ? Pozdr


Zmieniony przez - maxee w dniu 2023-04-17 22:10:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
witaj.
peptydy ktore brales nie blokuja naturalnej produkcji hormonow, wiec nie ma tutaj mowy o spadkach jak w przypadku np. bloku naturalnej produkcji testa i czasu jaki potrzebujemy, aby na nowo organizm zalapal i wydzielał wlasnego testa, ktory podtrzyma nasze wypracowane efekty. Natomiast jak to w przypadku podniesionego anabolizmu, moze byc sytuacja, ze spadnie nieco nabicie, sylwetka nie bedzie wygladala na tak pelna jak podczas stosowania peptydu, ktory gdzies tam stymulowal produkcje HGH

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ale pępki mogą stosowane długotrwałe mogą obniżyć twój naturalny poziom gh i igf1.Warto zbadać przed kuracja i po jakimś czasie dłuższym ;) Mogą, to nie znaczy że muszą :)

Takie rozleniwienie się organizmu..


Zmieniony przez - acidm w dniu 2023-04-18 08:22:19

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94723 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
hubi12310
Witam, przyszło mi MKK677 od androchem (bateryjka), opakowanie bylo zapakowane jak oryginalne ale w srodku mam 32 tabletki a powinno być 30. Co o tym myślicie?


Że dostałeś 2 tabsy w gratisie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
hubi12310
Witam, przyszło mi MKK677 od androchem (bateryjka), opakowanie bylo zapakowane jak oryginalne ale w srodku mam 32 tabletki a powinno być 30. Co o tym myślicie?




Że dostałeś 2 tabsy w gratisie


^^


Zmieniony przez - acidm w dniu 2023-04-18 08:54:35

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
Witam panowie! Mam pytanie, zakupiłem sobie combo jak na zdjęciach poniżej. Mam pare pytań i niejasności związanych z produktem. Może mi trochę rozjaśnicie.
1. W ulotce i na stronie napisane jest, że po rozrobieniu trzymać do 14 dni w lodówce. Z tyłu natomiast nie ma info, ze w fiolce jest w ogóle ipamorelin tylko 10 mg cjc z daciem i że można do 28 dni.
2. Napisane stronie zeby rozrobić tylko z tym płynem co jest z tyłu fiolki. Tam jest tylko 1.3ml płynu i czy to nie za mało? Myślem zeby to rozrobić z 4ml wody bakteriostatycznej którą zakupiłem osobno.











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
moze smialo 28 dni, w wodzie masz dodatek fenolu, wiec trwalosc roztworu bedzie lepsza niz typowe NaCl.
wody malo, bo to wersja do pena, wiec latwiej dawkowac niz insulinowka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Mieliście kiedyś taką sytuację że już po rozrobieniu peptydu i trzymaniu go w lodówce przez chwilę (około 5-7dni) pojawił się w środku jakby żel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402432
Jaki peptyd masz na mysli?
Tak się dzieje z fragmentem jak za mało wody dasz..nie wiem czy jeszcze z innymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nagle zakonczony cykl czy wystarczy mi na odblok... jak to dokonac

Następny temat

Bpc 157 w wieku 18 lat

WHEY premium