SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peptydy - ogólny temat do dyskusji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402438
Nie ma , peptydy nie działają jak.saa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8119
Brałem pepki ostatnimi miesiącami i szczerze nie polecam. Też myślałem ze to bedzie jakaś alternatywa ale nic z tego. Nawet nie alternatywa bo w tle teść ciągle leciał. Ale to taki może dodatek kosmetyk i ewentualnie dla naturali może coś posmyra. Ale natural nie bedzie chciał się kłuć, a jeśli już się kłuć to czymś normalnym i sprawdzonym od lat. Lepiej przemyśleć i lecieć tak jak natura chciała. Czyli test i dodatki. Ewentualnie GH. To już polecam bo faktycznie odłożyć troche śruty i zakupić dobry sprzęt który fajnie robi i micha się cieszy. Lub jeśli low budget to testo i dodatki a nie jakieś wynalazki które nie wiadomo co to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 113
Purelab opinie panowie prosiłbym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 75 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1549
BPC 157 i TB 500 Endogenic czy ktoś miał z tą firmą coś wspólnego???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
firma mocno pimpowana przez społeczniaków, ale ogolnie jest wporzadku. mozna bic
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 113
TomQ-MAG
firma mocno pimpowana przez społeczniaków, ale ogolnie jest wporzadku. mozna bic


Purelab czy endogenic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
endogenic, teraz wypuscili tez HCG m.in.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 75 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1549
Ogólnie środki bardzo dobre jeśli chodzi o SAA paru znajomych biję i chwali sobie a co do peptydów nie wiem mam teraz na stanie bpc157 i myślę kupić jeszcze tb500 ale właśnie dużo ludzi pompuje dość mocno!!!Hgh Endogenic też znajomym paru bierze i działa jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 75 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1549
Goral149002
Ogólnie środki bardzo dobre jeśli chodzi o SAA paru znajomych biję i chwali sobie a co do peptydów nie wiem mam teraz na stanie bpc157 i myślę kupić jeszcze tb500 ale właśnie dużo ludzi pimpuje dość mocno!!!Hgh Endogenic też znajomym paru bierze i działa jak trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 85
Witam, przyszło mi MKK677 od androchem (bateryjka), opakowanie bylo zapakowane jak oryginalne ale w srodku mam 32 tabletki a powinno być 30. Co o tym myślicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nagle zakonczony cykl czy wystarczy mi na odblok... jak to dokonac

Następny temat

Bpc 157 w wieku 18 lat

WHEY premium