SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady do cyklu: Deca+Susta+GH+Peptydy!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
1. WIEK: 28
2. WAGA: 93
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka:
-udo: 70
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko: 3-4g/kmc
-węglowodany: 4-5g/kmc
-tłuszcz: 1-1,5g/kmc
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: mam za sobą wiele cykli (ok. 10), ostatni 12 tygodni wycinki: Tren+Prop+Wino tab
8. TRENING: Split 5x/tydzień
9. CEL CYKLU: Budowanie masy z zachowaniem jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok.7-9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ekto/Mezo
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 180
-martwy ciąg: 250
-przysiad: 220

PYTANIE:
Co sądzicie o cyklu:
Deca 1-12 400mg/tydz (wale 2x w tygodniu po 200mg)
Susta 1-12 750mg/tydz (wale 2x w tygodniu po 375mg)
W połowie cyklu może wjedzie jakiś oral: Meta/Tura/Antek
Do tego leci GH 3j. rano na czczo 5dni ON 2 dni OFF (GH leci u mnie już takim systemem od kilku miesięcy)
Anty-Estro: 1x w tygodniu 1mg Arimidexu

Mam do dyspozycji peptydy: IGF, MGF i Folistatynę
IGF 100mg i MGF 250mg myślę przybić po treningu w ćwiczony mięsień, a Folistatynę 100mg na noc podskórnie.

Teraz mam kilka kluczowych pytań do znawców:
1. Czy Waszym zdaniem IGF powinno rozbijać się na 2 iniekcje w ciągu dnia? Ewentualnie jak sugerujecie inne pory jego przyjmowania?
2. Czy dawka GH nie jest za mała? Ewentualnie sugestje dotyczące innej pory przyjmowania.
3. Z Folistatyną jeszcze nigdy nie eksperymentowałem, jakieś podpowiedzi? Czy pora przyjmowania ma znaczenie Waszym zdaniem?
4. Jakie anty-estro proponujecie i jak je rozłożyć?
Jeśli macie jakieś inne sugesje lub pytania piszcie śmiało.

Z góry dziękuję, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BigAss88
1. WIEK: 28
2. WAGA: 93
3. WZROST: 174
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka:
-udo: 70
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko: 3-4g/kmc
-węglowodany: 4-5g/kmc
-tłuszcz: 1-1,5g/kmc
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: mam za sobą wiele cykli (ok. 10), ostatni 12 tygodni wycinki: Tren+Prop+Wino tab
8. TRENING: Split 5x/tydzień
9. CEL CYKLU: Budowanie masy z zachowaniem jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: ok.7-9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ekto/Mezo
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 180
-martwy ciąg: 250
-przysiad: 220

PYTANIE:
Co sądzicie o cyklu:
Deca 1-12 400mg/tydz (wale 2x w tygodniu po 200mg)
Susta 1-12 750mg/tydz (wale 2x w tygodniu po 375mg)
W połowie cyklu może wjedzie jakiś oral: Meta/Tura/Antek
Do tego leci GH 3j. rano na czczo 5dni ON 2 dni OFF (GH leci u mnie już takim systemem od kilku miesięcy)
Anty-Estro: 1x w tygodniu 1mg Arimidexu

Mam do dyspozycji peptydy: IGF, MGF i Folistatynę
IGF 100mg i MGF 250mg myślę przybić po treningu w ćwiczony mięsień, a Folistatynę 100mg na noc podskórnie.

Teraz mam kilka kluczowych pytań do znawców:
1. Czy Waszym zdaniem IGF powinno rozbijać się na 2 iniekcje w ciągu dnia? Ewentualnie jak sugerujecie inne pory jego przyjmowania?
2. Czy dawka GH nie jest za mała? Ewentualnie sugestje dotyczące innej pory przyjmowania.
3. Z Folistatyną jeszcze nigdy nie eksperymentowałem, jakieś podpowiedzi? Czy pora przyjmowania ma znaczenie Waszym zdaniem?
4. Jakie anty-estro proponujecie i jak je rozłożyć?
Jeśli macie jakieś inne sugesje lub pytania piszcie śmiało.

Z góry dziękuję, pozdrawiam!


1. Jaki IGF? Jezeli krotki, to moga byc 2 injekce na dzienie smialo lub nawet wiecej, ma to bardzko krotki czas dzialania. Jezeli masz LR3 dlugi, to 1 injekce dziennie starczy, dziala 20+ godzin. Zawiode Cie, jezeli masz Twoj IGF z jakies ,research, peptide company, nie masz IGF, czy krotki, czy dlugi. Nie masz, masz moje slowo.

2. 5j dzienie gh nie jest malo, jezeli mowimy o Gh nie slodziku.

3. Nie masz Folistatyny, tu mozesz mi rowniez zaufac na slowo i wierze ze tu wejda starszy wyjadacze ktorzy to tylko potwierdza

Mam nadzieje ze Cie nie zawiodlem za duzo

Cykl ogolem jest ok, dawki tez, fajnie ze nie szalejesz. Arimidex rozlosz sobie dawke na 2x w tyg, ze wzgledu na half life.

Do cyklu wlacz HCG.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Ten cykl min 20 tyg. Hcg 2*2500 co 3 dni co 5 tyg reszta wg portfela
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Ari jw rozbij na min 2 razy a najlepiej 1/4 co dwa dni. Ari to najsilniejszy ia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 73
Dziękuje za odpowiedzi.
Co do długości cyklu to oczywiście wstępnie 12 tyg, natomiast myślałem o zmianie środków po 3ch miesiącach na cyp+bold/prima/tren.
IGF mam LR3 Biopeptide, reszta tak samo z tej firmy.. Nie spodziewam się nie wiadomo czego.
Biłem wcześniej IGF przed treningiem w ćwiczony mięsień i pompa była dużo, dużo mocniejsza niż bez jego udziału, być możę jednak coś tam jest? Może w takim razie krótki IGF tam siedzi.

Mam GH Omni, sugerujecie że warto podbić? Rozbić wówczas na 2 iniekcje?
Co do AI mam także letro pod ręką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
BigAss88
Dziękuje za odpowiedzi.
Co do długości cyklu to oczywiście wstępnie 12 tyg, natomiast myślałem o zmianie środków po 3ch miesiącach na cyp+bold/prima/tren.
IGF mam LR3 Biopeptide, reszta tak samo z tej firmy.. Nie spodziewam się nie wiadomo czego.
Biłem wcześniej IGF przed treningiem w ćwiczony mięsień i pompa była dużo, dużo mocniejsza niż bez jego udziału, być możę jednak coś tam jest? Może w takim razie krótki IGF tam siedzi.

Mam GH Omni, sugerujecie że warto podbić? Rozbić wówczas na 2 iniekcje?
Co do AI mam także letro pod ręką.


Igf tam nie ma ale wiem ze pompuje dobrze, jezeli efekt ci pasuje to bij czemu nie.
3j omni nie rozbijaj, bij cala dawke jednorazowo.
Letro zbyt mocne, ari sie tu sprawdzi lepiej, tylko rozbij sobie ta dawke tyg na chociaz 2x w tyg.

Powodzenia
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc głupia sprawa :)

Następny temat

Przejście z krótkiego estru na długi

WHEY premium