SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pepsi max

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
Siema ostatnio kupiłem pepsi max i piszę że jest 1 kcal na 250 ml co przyznam że mnie szokuje... To scam czy serio tak jest? Dla mnie jest gorsza w smaku od oryginału i wiaodmo6ze w diecie lepiej takie rzeczy omijać ale jak to z tym jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Tak, serio tak jest. Jest słodzona słodzikami, nie cukrem i oto cały sekret. Przecież napoje bez cukru są na rynku przynajmniej ze 20 pare lat.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134
Tak ale mimo to nie dowiezam że mogę pić to litrami i na wadze nie przybędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82715 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699577
To że na wadze nie przybędzie , nie oznacza że możesz colę pić litrami . Cola jest napojem praktycznie bezwartościowym, w przeciwieństwie do np. wody mineralnej nie dostarcza ważnych dla funkcjonowania organizmu składników takich jak magnez, wapń czy sód. Picie coli zamiast mineralnej wody jednocześnie więc zubaża dietę w te pierwiastki. Napoje typu cola są jednocześnie źródłem fosforu, którego i tak spożywamy za dużo i który w przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej składników mineralnych działa silnie kwasotwórczo. Co więcej, w badaniach zaobserwowano, że wysoka konsumpcja tego typu napojów może negatywnie odbijać się na gęstości mineralnej kości. Od czasu do czasu tak ,ale nie litrami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 373
Dzięki za wypowiedź :) oczywiscie nie chce do tego podejść jak d**** i pić litrami bo niema kcal, nawet sam wole wode pic ale poprostu czasem zrobie odskocznie i chciałem sie upewnic czy tylko pod wzgleem kaloryki jest rzeczywiscie jak piszą na etykiecie, pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33001 Napisanych postów 23112 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277924
Jako odskocznia raz na czas możesz wypić bezkarnie natomiast nie ma co myśleć o takich napojach jak o stałych elementach diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Witaj,
Tak mają tyle kalorii a raczej ich brak, jako odskocznie spokojnie można popijać na pewno lepiej niż tą z cukrem pić. Pamiętaj że nadużywanie ich może powodować problemy trawienne.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Napoje zero nie mają wpływu na sylwetkę. Mają jednak na nasze zdrowie. Głównie chodzi tutaj o kwas fosforowy w coli, a nie słodziki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owsianka

Następny temat

Zapotrzebowanie kaloryczne

WHEY premium