SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pasze dla Swiń -dla Człowieka????????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale wy mu życzycie smacznego a on jak głupi będzie to wp*****lał.Skoro i wy to ja też życzę smacznego i ryja świńskiego i ogonka zakręconego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Tucznik

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Zakrzes, historia lubi sie powtarzac

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
piepszenie piepszeniem,a prawda jest taka że taka pasza rozwala konkretnie...Znam osobiscie kolesi co to żarli,z kefirkiem mieszali i amciu....masakra,a jak śmierdziało.Ale to co takie syfy zrobiły mu z głową to masakra,wspólczuje każdemu kto rozdrażni takiego typa...I mówice co chcecie,ale koleś fizycznie wygląda bardzo dobrze,do tego koksował też konkretnie,ale nie chciałbym jednak tego co on,wyglądać bardzo dobrze,kosztem totalnie rozje**** psychiki.W tm szicie są chyba jakieś tam hormony zawswze,żeby taka świnia rosła i rosła...na człowieka i jego głowe ma to niemiły wpływ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
Jesli mówisz że brał koks to psycha siadła mu bardziej od sterydów niż od paszy;)

Żyjemy w świecie pozorów, pozorujemy więc, że żyjemy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
Jing zbyt stereotypowo patrzysz na koks hehe,ja np też mam za sobą 2 cykle...dużo to to nie jest w sumie,ale jak sie wszystko robi z głową to nie ma mowy o zostaniu stereotypowym mięsniastym przygłupem,do wszystkiego trzeba umiejetnie podejsć,przemyśleć,a ta pasza to przesada hehehehe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 144 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2134
Z tym stereotypem to nie bym był taki pewny na twoim miejscu. Jeszcze nie poznałem w swoim życiu spokojnego koksiarza. Każdy jakiś nerwowy i chodzi jak ważniak bo ma 55cm w bicepsie. To działa na psyche i nie wmówisz mi że jest inaczej bo swoje wiem z obserwacji.

Żyjemy w świecie pozorów, pozorujemy więc, że żyjemy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no to oczywiste że ma wpływ,ale u mnei na siłowni jest koleś co m 50 w bicepsie,był na zawodach w wyciskaniu,ale wziął 170 tylko i przegrał ehhe...ale mniejsza z tym,jest na serio miły,happy,laski go lubią nie tylko ze względu na wygląd,słabszym pomaga,nawet takim co ledwo zaczeli cwiczyc,taki prometeusz siłowniany heheheehee...różnei to działa na różnych ludzi,niektórzy chleją wódiczke i sie nap********* a inni chleją wódiczke i opowiadają dowcipy i brechtają..każdy jest inny,i na każdego inaczej to działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Jezeli chodzi o pasze dla swin trzeba miec na uwadze to, ze swinie po utuczeniu ida pod noz. Bardziej polecam zarcie dla psow - moze troche drozej wychodzi, ale za to zdrowsze. Widzialem kiedys kolesia, ktory wp*****lal zarcie dla psa z puszki z chlebem i nawet apetycznie to wygladalo...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2311
Dzieki za wasze opinie widze ze wiekrzosc odradza takie odżyweczki pożyczone od swiń <lol2>

Ale są też takie głosy ze niektórzy to jednak Wp*****lają.:)

Kulturystyka to nie hobby to styl życia

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto wie jak sie nazywaja??

Następny temat

CZEKOLADA PRZED/PO TRENINGU

WHEY premium