SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parowar

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553


Czytalem gazetke w ktorej bylo opisane kilka modeli tych urzadzen.. I zainteresowalo mnie np czy mozna tym przygotowac smacznego kurczaka? Ogolnie kurczaka smaze i czesto mi sie zdaza go przypalic a nie jest to najzdrowsze jak sie domyslam. Tymbardziej ze chyba kurczaczek na parze jest mniej gumowaty, bardziej kruchy i mieki. Moze ktos ma? Jak tak to niech napisze jak w tym przyrzadzic najpopularniejsze potrawy typu kurczak i ryz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Dodaje jeszcze opis producenta przyrzadu ze zdjecia :


Moc: 2000 W
Duża moc 2000 W pozwala szybko uzyskać parę w pojemnikach, następnie automatycznie maleje do odpowiedniej do parowania - moc 650 W
Pojemność 11 l w 3 pojemnikach
Zdejmowane podstawki
Zintegrowana podstawka na jajka
Możliwość uzupełniania wody przez boczne uchwyty podczas gotowania
System łatwego przenoszenia żywności "Clip-it"
Pojemnik na ryż
Mechaniczny timer (do 60 min.)
Łatwe przechowywanie - możliwość włożenia jednego pojemnika w drugi
Lampka kontrolna
System rozpoznania pary
Dzięki dwóm termostatom (650W i 1350W), oraz rurkom biegnącym przez wszystkie pojemniki, urządzenie automatycznie obniża moc i temperaturę dzięki czemu żywność nie absorbuje nadwyżki pary. System zapewnia tańszą eksploatację i lepszy smak potraw
Zachowuje więcej witamin
Wjątkowe wzornictwo
Łatwe przechowywanie
Do 50% szybsze parowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
co do smażenia to kiedyś marijo polecił mi olej w sprayu PAM. Jest to olej praktycznie bezkaloryczny. Skład: olej rzepakowy, etanol, lecytyna sojowa, gaz nośny. Starcza na 700 porcji a kosztuje ok. 25zł.JMożna go kupić w sklepach internetowych. Jeszcze tego nie próbowałem, ale chyba niedługo sie skusze

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
I tak na koniec dodam ze ten na gorze kosztuje 350 zl

Tutaj znajdziecie porowar za 120 zl : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26391569

A tutaj garnek do gotowania na parze za 100 zl... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26083226

I teraz pytanie, co lepsze, garnek czy parowar elektyrczny. Co wogole sadzicie o gotowaniu na parze, moze ktos juz ma doswiadczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
nawet fajny ja mam zwykły nie na prad

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Mam to, rewelacjia,szybo,smacznie i zdrowo .Bardzo energo oszczedne,ale duzo trzeba myc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Qazar, no a np jak przygotowujesz posilek kurczak+ryz ?Ile Ci to zajmuje? Jak przyprawiasz czemu to mialo jakis smak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Ryz najdluzej,30-35 minut.A ja doprawiam na koncu jak wyciagne wszystko ,piers np.majerankiem,chilli,pieprz i pycha,a ryb palce lizac
Drogiy ten parowar ale naprawde warto,Wzucam warzywa,rybe i mam caly obiad max dla 5 osob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
No ja to potrzebuje jesc 6 posilkow dziennie wiec.. Za***ista opcja byla gdybys mogl nastawic juz np taki ryz pod swoja nieobecnosc. Tylko wracasz do domu i masz. Tylko np Jak by to wygladalo gdybym dal ryz i kurczaka na jedno gotowanie? Kurczak by sie rozgotowal po 35 minutach? (a raczej rozparowal ;o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Dla piersi to troche za dlugo ale wzucasz ja troche pozniej do gory jak sie ryz gotuje i oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Ale motyw, Yoda pali bata - Motyw masz SOGa

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o ocene i rade..

Następny temat

Jest TO Możliwe?

WHEY premium