SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

parowar dobra rzecz?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
witam
Moje pytanie jest takie od ponad 3 tyg uzywam parowaru. Gotuje w nim wszystko kurczaki ryby jajka warzywa. Dla mnie piękna sprawa leje wode wkladam warzywa ubijam piers z kurczaka troche przyprawy do tego ryż przygotowanie posilku zajmuje mi moze 5 min. Gotowanie to zalezy co jajka od 8-15 min piers od 15-20 ryba od 10-15 min itd itd. pytanie moje takie czy przez takie gotowanie trace jakieś właściwosci z produktów? W tym momencie moj cel to redukcja do tej pory udalo sie zejsc z 96 do pomiar z wczoraj 92 kg. Dieta jest. Rano bieganie na czczo wieczór 3 x w tyg. fbw. Ciało moje zmienia sie nie do poznania;) Ale jak jest z tymi właściowsciami produktów;)?? Piszą że zdrowe itd nic sie nie traci. Może ktos uzywa i podzieli sie opinią?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zapewne wcześniej jadłeś syf i co popadnie, a teraz martwisz się, że coś w parowarze możesz stracić?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 292
wczesniej masowalem wiec mniej wiecej tak to wygladalo;)

ps. dlaczego nie widac mojego uzupelnionego profilu??

Zmieniony przez - Duracell89 w dniu 2011-09-16 10:35:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 610
Ja gotuję dużo na parze (taka wstawka do normalnego garnka), czasami brakuje wartości smakowych, ale tak poza tym to na plus. Posiłki lekkie, nie leżą na żołądku jak smażone. Nie spotkałem się z opinią, że gotowanie na parze przyczynia się do utraty składników pokarmowych w przygotowywanych posiłkach.

Sport to zdrowie:D (Różnie z tym bywa)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złe połączenie

Następny temat

Owsianka a naturalne (nie z proszku) białko

WHEY premium