SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań, krótko i rzeczowo.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 241
Witam ;)
Mam pare pytań, poszukiwałam na nie odpowiedzi, ale nie udało mi się ich nigdzie wygrzebać.
1) W posiłkach okołotreningowych lepiej jeść kasze czy ryż ?
2) Zamiast oliwy z oliwek moge spożywać olej lniany , ale czy nie jest on mniej wartościowy?
3) Czy jest duża różnica między tym czy usmaze cos na oliwie, a tym czy poprostu na przygotowaną potrawe ją poleje? (nie przepadam za oliwą z oliwek, a po smazeniu nie czuje jej w ogole )
4) Jest różnica między tym czy w szkole zjem chleb czy ryż?
5) Cynamon w średnich ilościach nie wskazany na redukcji?
6) Dodawać koncentrat pomidorowy/keczup do posiłków czy lepiej nie?

Hmm to chyba na tyle Mam nadzieje, że ktoś udzieli mi odpowiedzi ;) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 457 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9873
widze że nikt nie odpowiada to ja spróbuje:
1. nie ma aż takiego znaczenia, ale częsciej jednak ryż (po treningu biały)
2. oliwa lepsza
3. jest duża różnica. traci sporo wartości. nie lubisz oliwy to pij z kieliszka ;d wódki też ludzie nie lubią a jak się zapije to jakoś wchodzi
4. chleba należy unikać, słabe źródło ww
5. nie słyszałem żeby szkodził
6. jeśłi już to koncetrat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
1. Kasza i ryż (najlepiej brązowy lub Basmati)
2. Mają różne składniki odżywcze, więc mozesz używac zamiennie, z przewagą oliwy z oliwek.
3. Oliwe z oliwek nie uzywamy do smazenia, j/w traci skladniki odżywcze w wyniku utleniania. Ogólnie unikaj smażenia, jeśli juz to na teflonie. Najlepiej gotuj w wodzie lub na parze, albo piecz w piekarniku.
4. Jeśli to jest chleb pełnoziarnisty lub z pełnowartościowej mąki - żadna.
5. Cynamon jest wskazany.
6. Ewentualnie koncentrat. Musztarda jest lepsza, ale ta bez cukru i innych syfów.

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac

Następny temat

Potrzebuję diety..

WHEY premium