SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pamięć/koncentracja - jakie suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 988

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 433
Nie ćwiczę i nie jestem na diecie, wiek robi swoje, edukację zakończyłem ponad 20 lat temu i teraz ciężko się skupić nad nauką i zapamiętać to co jest w regulaminach, masakra z tą nauką, a z drugiej strony co dobre było by na sen, mam problem ze snem jak wracam z nocki to śpię maks 3h, nie mogę dłużej, próbowałem jakiś ziołowych specyfików, ale nic z tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1122 Napisanych postów 3775 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68440
Michass90
Dokładnie mam ten sam problem co użytkownik Ajron40 robię szkołę kierunek Farmacja :) i nauki jest od hu....ja i przydało by się coś by wspomóc naukę

Podobny problem mamy, u mnie nauki jest od ch..ja, ale na szczęście do maja, tylko ja już w innym temacie, bo transport szynowy.
Z tego co czytałem to dobry jest noopept ma wiele pozytywów, tylko to drogie jest, a na rynku pełno niewiadomych, nie wiadomo gdzie kupić, łączyć można z alpha gpc, albo z choliną.



Zmieniony przez - Ajron40 w dniu 2023-01-24 12:39:34

Zadbaj przede wszystkim o podstawy, czyli dieta, sen, trochę ruchu, woda...
Wyszukane suplementy nic nie dadzą, jeśli nie zapewnisz mózgowi podstaw, czyli makro i mikroelementów, witamin i innych wyżej wymienionych rzeczy.

Dobry nastrój przy nauce zrobi więcej niż tona suplementów w tej sprawie.
I odpowiednia REGENERACJA, nie przytłaczanie mózgu nadmiarem informacji.
Wiek nie ma takiego znaczenia jak styl życia i stan zdrowia.
Musisz połączyć wiele elementów, żeby to działało - jeden czy dwa suplementy nie uczynią cudu, podobnie jak jeden czy dwa produkty spożywcze nie zrobią sylwetki Schwarzeneggera.

Mózg jest jeszcze bardziej wymagający niż sylwetka, to nasz najbardziej wyrafinowany organ.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3689 Napisanych postów 3131 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16535
Ajron40
Nie ćwiczę i nie jestem na diecie, wiek robi swoje, edukację zakończyłem ponad 20 lat temu i teraz ciężko się skupić nad nauką i zapamiętać to co jest w regulaminach, masakra z tą nauką, a z drugiej strony co dobre było by na sen, mam problem ze snem jak wracam z nocki to śpię maks 3h, nie mogę dłużej, próbowałem jakiś ziołowych specyfików, ale nic z tego.


Odnośnie Noopept czy ja wiem czy taki drogi .. wiem ze cen nie można podawać na forum .
Ja teraz miałem maraton egzaminów 3 dni 3 egzaminy każdy z innego przedmiotu .. co do snu to czego próbowałeś oprócz ziółek ? Szczerze to te ziółka są niezbyt skuteczne

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3689 Napisanych postów 3131 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16535
M-ka
Michass90
Dokładnie mam ten sam problem co użytkownik Ajron40 robię szkołę kierunek Farmacja :) i nauki jest od hu....ja i przydało by się coś by wspomóc naukę

Podobny problem mamy, u mnie nauki jest od ch..ja, ale na szczęście do maja, tylko ja już w innym temacie, bo transport szynowy.
Z tego co czytałem to dobry jest noopept ma wiele pozytywów, tylko to drogie jest, a na rynku pełno niewiadomych, nie wiadomo gdzie kupić, łączyć można z alpha gpc, albo z choliną.




Zmieniony przez - Ajron40 w dniu 2023-01-24 12:39:34

Zadbaj przede wszystkim o podstawy, czyli dieta, sen, trochę ruchu, woda...
Wyszukane suplementy nic nie dadzą, jeśli nie zapewnisz mózgowi podstaw, czyli makro i mikroelementów, witamin i innych wyżej wymienionych rzeczy.

Dobry nastrój przy nauce zrobi więcej niż tona suplementów w tej sprawie.
I odpowiednia REGENERACJA, nie przytłaczanie mózgu nadmiarem informacji.
Wiek nie ma takiego znaczenia jak styl życia i stan zdrowia.
Musisz połączyć wiele elementów, żeby to działało - jeden czy dwa suplementy nie uczynią cudu, podobnie jak jeden czy dwa produkty spożywcze nie zrobią sylwetki Schwarzeneggera.

Mózg jest jeszcze bardziej wymagający niż sylwetka, to nasz najbardziej wyrafinowany organ.




To wiem że suplementy nie zrobią całej roboty troche już siedzę w tych tematach. Ale dobrze dobrane mogą pomóc . Wiem jak bardzo ważny jest sen i regeneracja i dieta czy aktywność fizyczna
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 433
Michass90 Nic innego nie próbowałem, jedynie forsen i coś podobnego do tego, nic nie dawało i odpuściłem.


Zmieniony przez - Ajron40 w dniu 2023-01-24 13:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3689 Napisanych postów 3131 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16535
Ajron40


Michass90 Nic innego nie próbowałem, jedynie forsen i coś podobnego do tego, nic nie dawało i odpuściłem.



Zmieniony przez - Ajron40 w dniu 2023-01-24 13:06:24


Więc jeśli nic innego nie próbowałeś spróbuj Melatonine kupisz w aptece bez recepty albo w sklepie z suplami

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Obawiam się, że niestety nic Tobie nie będzie w stanie pomóc w sytuacji, gdy nie wprowadzasz podstaw ku temu, aby organizm mógł funkcjonować w jaki najlepszym stopniu. Żadne preparaty ziołowe nie pomogą jeżeli nie wprowadzisz zmiany w swoim odżywianiu, aktywności fizycznej i ilości/jakości snu. To tak, jakby fiata 126p polerować woskiem licząc na to, że będzie jeździł dłużej na oleju opałowym i z silnikiem bliskim zatarciu. Niestety nie tędy droga. Tego typu dodatki przydadzą się jak podstawy będą dopięte, a nie odwrotnie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3689 Napisanych postów 3131 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16535
domer
Obawiam się, że niestety nic Tobie nie będzie w stanie pomóc w sytuacji, gdy nie wprowadzasz podstaw ku temu, aby organizm mógł funkcjonować w jaki najlepszym stopniu. Żadne preparaty ziołowe nie pomogą jeżeli nie wprowadzisz zmiany w swoim odżywianiu, aktywności fizycznej i ilości/jakości snu. To tak, jakby fiata 126p polerować woskiem licząc na to, że będzie jeździł dłużej na oleju opałowym i z silnikiem bliskim zatarciu. Niestety nie tędy droga. Tego typu dodatki przydadzą się jak podstawy będą dopięte, a nie odwrotnie.


Dobrze napisane .. niestety tak jest .. liczymy na cud w postaci suplementów ziółek czy leków a sami nic nie robimy w tym kierunku ( dieta , aktywność fizyczna itp ) .

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 433
Doradzi ktoś gdzie można kupić noopept ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3689 Napisanych postów 3131 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16535
Ajron40
Doradzi ktoś gdzie można kupić noopept ?


Mozna kupić na niektórych stronach z syplami . Poszukaj dobrze google.pl tak ciężko ?

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy po terminie - stosować?

Następny temat

Biegunka po kazeinie

WHEY premium