SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palhares schodzi wagę niżej!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
grapplerinfo
Po dołączeniu do Team Nogueira, Rousimar Palhares podjął kolejną decyzję, która ma na celu odbudować jego karierę. Zamierza walczyć w kategorii półśredniej w której panuje Georges St.Pierre. Brazylijczyk planuje zbijanie z głową, tak aby nie zaszkodzić swojemu organizmowi. Przypominamy, że w dwóch ostatnich walkach wychodził z klatki pokonany.

Ale jak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak mu sie to uda i nie straci na sile i dynamice to może być ciekawie no ale przede wszystkim niech z psychologiem sportowym zacznie pracować żeby przestać w końcu marnować swój talent i potencjał przez "nieogarnięcie się"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładni, psycholog to u niego podstawa - jak mu coś nie wyjdzie czy to obalenie czy dźwignia na nogę to jak przeciwnik przyciśnie to ma już teoretycznie wygraną w kieszeni.

Co do zbijania do WW to ja nie wierze Przecież on chyba ponad 100kg waży na co dzień a ma do 77 ciąć!? W sumie jest niski, ale to dzik nad dziki - no zobaczymy

Lombard to też dzik może nie aż taki i też planuje zbijać do WW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Alves waży ok 90kg i niby z Dolce Diet robi wagę bez problemu, ale z Martinem pod koniec już mu gazu brakło i się wyebał w gilotynę. Ciekawe jak taki Lombard i Dzik zbiją i z jakim skutkiem na kondychę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z tego co pamiętam to Alves z Kampmannem specjalnie poszedł po obalenia a wygrywał walkę a nie, że mu gazu brakło , ale mogę się mylić, bo oglądałem tylko tą walkę chyba raz i to na żywo.
Lombard i Toquinho będą wycięci w p***u jak oni te 170lb zrobią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Wydaje mi się, że Alves rzadko idzie po obalenie jak ma gaz i wygrywa w stójce. Takie miałem odczucie, ze mało gazu miał ale może się mylę, dawno tą walkę widziałem. Muszą na stałe cielska trochę zrzucić nie ma innej opcji chyba
...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2014
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Wkurzasz mnie. Jesteś przede wszystkim gówniarzem mającym chyba za wysokie mniemanie o sobie. To że sobie piszemy na forum nie znaczy, że nie trenujemy. W ogóle szkoda, że nie odszedłeś z tego forum jak obiecywałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Damren a ty w ogóle trenujesz czy tylko na obozy jeździsz jak pisałeś,bo wiesz od crossfitu to możesz sobie poprawić kondycję ,ale to nie sport walki także się nie udzielaj ,bo podejrzewam ,że by ci tutaj większość wj**ała tym bardziej ,że masz 15 lat.

Dobra wiadomość ,Palhares w dniu walki podobno waży 93 kg ,także na pewno będzie musiał zrzucić trochę mięcha,Oprócz Lombarda obalił on każdego przeciwnika którego próbował,może być ciekawie jeśli zmieni trochę sposób walki i zacznie używać GNP jak z Danem Millerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Myślałem, że ponad 100 Tożto Alves waży 90kg chyba w dzień walki, tak wynika z fot co Dolce wstawiał Już widzę walkę Dzik vs Diaz By dzik mógł te chude nóżki wyrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ziumol ,nie sugerowałbym się Dolce,on po prostu siebie promuje Sonnen niby inshape 230 miał ważyć , a mówił póżniej ,że kilka funtów tylko zbijał do walki zjonesem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wanderlei Silva vs Chael Sonnen ?

Następny temat

wakacyjny trening MMA do oceny

WHEY premium