SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palenie marihuany na cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Bling napisałem Do Ciebie na pw

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Bling uważaj///
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
%)))))))))))))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670413

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
po przeczytaniu co niekturych to mam wrazenie ze to forum dla mocherów bo zaj**ista wiedza jaka to trawka zla itp pole juz 15 lat cwicze trenuje i wszystko ok a jak ktos jest lewy to i po witaminie co pociagnie go kanal

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Ja już zdecydowałem,że przestaję palić.Wyjdzie na zdrowie.

Poza tym jakieś gadanie,że na imprezy trzeba z babą chodzić itp.Mam 26 lat chodzę na imprezy co weekend i bawię się bez używek.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Nie biore koksu jeszcze czy coś ale zauważyłem że na naszym forum w wiekszosci przypadków panuje teoria "wszystko pod siłownie"

nie wypije, bo to puste kalorie, pojdzie w dupe, bo odwadnia
nie zapali, bo sie podwyza poziom kortyzolu
nie pojdzie na impreze bo opusci się posilek, czy dwa

Wszystko sie kreci wokół siłki, a potem sie obudzi na starsze lata i "kurde cala mlodosc spedzilem na silowni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Widać kurffa że chłopaki byli dzisiaj w kościele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
A co w tym uszczęśliwiającego żeby spalić skuna albo uchlać morde? Prawdopodobnie plułbym sobie za 20 lat w twarz własnie gdybym doszedł do refleksji że w młodości bezsensownie lałem w siebie etanol i pompowałem trujący dym, lepiej już robić coś co człowieka ubogaca

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja tam wole poruchac porzadnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy mozna trzymac tescia w strzykawce?

Następny temat

Intensywność treningu na cyklu

WHEY premium