SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Palenie marihuany na cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21191

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Wzwut nie porównuj zyzza do tego tematu. On po 1 miał wadę serca z tego co niby wiadomo, po 2 on nie palił tylko trawki trochę alko i trochę trawki na cyklu nie zaszkodzi biorąc pod uwagę że raz się żyje a zabrać dziewczyne na impreze, albo pojechać samemu to przecież normalne! Za nienormalnych uważam ludzi którzy myslą tylko o siłowni i mówiać że nie tykają w ogole piwa, nie imp[rezują w ogóle itp, dla mnie się tylko ośmieszają. Takie mam zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Wbijacie w siebie tony koksu a mowicie ze trawa jest szkodliwa?
Jesli zamierzasz czerpac profity z kulturystyki i myslisz o tym zawodowo to oczywiscie musisz poddac sie rygorowi. Jesli nie to dla mnie bezsens.
Wszystko jest dla ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trawka mniejsz szkodliwa od alko i nawet papierosów według wszystkich badań naukowych, a co poniektórzy p******ą jak narkofoby
jak by była taka szkodliwa to by nie była w sprzedawana jako lek na depresje,łaknienie,ból,sen itd

nie moja wina, że w polsce mamy najbardziej rygorystyczne prawo do spraw narkotyków w europie, wina polityków. głąby nawet po angielsku nie potrafią gadać, qrwa wstyt prezydent nic niepotrafi sam załatwić !!

ogólnie to myślę tak samo jak Balearic ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 196 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11048
Pewnie, wszystko jest dla ludzi. Ale jak widzę kolesia co jest non stop na bombie do tego co weekend impreza-dwie gdzie leci alkohol, feta, mef.

Szkoda zdrowia po prostu. Mozna sie bawic ale czy to zawsze wymaga naj**ania sie?

Zmieniony przez - Zabek22 w dniu 2012-09-23 17:04:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 179 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4012
Balearic ja nie wypiłem dokładnie od 29.06.2006 ani kropli alko, ostatnia impreza na jakiej byłem ..to chyba była studniówka..nie imprezuje bo nie lubie ..w jaki sposób się Twoim ośmieszam ?

Zmieniony przez - Marecki_ur w dniu 2012-09-23 17:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
Marecki i co jest forma, ktora to potwierdza? jedna impreza na te 2-3 miechy moze byc ale nie na tydzien jak to z niektorych wypowiedzi sie wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
ja również kompletnie unikam alko , wolę sobie zapalić raz na jakiś czas 2 lufki z dobrymi kolegami , wczesniej paliłem częsciej , teraz wystarczy 1-2 razy na miesiąc

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zabek22
Pewnie, wszystko jest dla ludzi. Ale jak widzę kolesia co jest non stop na bombie do tego co weekend impreza-dwie gdzie leci alkohol, feta, mef.



to jest patola oczywiscie !

ale my tu rozmawiamy o normalnym imprezowaniu/relaksie, a nie o waleniu w dekiel co weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
pozdrwiam po 0,5 %)
sterydy = smierc
sterydy + alko = smierc w bulu

Zmieniony przez - -blinG- w dniu 2012-09-23 17:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Bling coś wczesnie jak na niedziele...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy mozna trzymac tescia w strzykawce?

Następny temat

Intensywność treningu na cyklu

WHEY premium