SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P-mag CEL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Witam
Zaczynam cykl na ph P-mag z CEL. Cykl będzie trwał 30dni po 50mg ed. Mam dwa pytania, jedno do ludzi którzy brali ten środek, jak efekty, saidy i co z blokiem/libido. Drugie tyczy się odbloku, czy po takim cyklu brać cloma czy booster np. daa czy 6 bromo.

1. WIEK: 24
2. WAGA: 103
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 119
-udo: 65
-talia: 99
5. STAŻ NA SIŁOWNI: Ciężko powiedzieć ostatnie 7 miesięcy ostro
6. DIETA:
-białko: 2 - 2,4g
-węglowodany: 4g
-tłuszcz:1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1-6 Eq-plex 600mg ed
8. TRENING: 3 rzy w tygodniu 2 partie
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: 3miesiące
11. POZIOM BF%: troche jest
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 3000 kcal
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sam booster starczy
środek niezbyt dobrze dobrany pod cel cyklu
czy masowanie przy metrze w pasie jest napewno dobrym pomysłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
najpierw zredukuj jak pisze Aras84

co do środka to ja jestem na nim już 5 tygodni i jestem zadowolony, przy dobrej diecie masa dobrej jakości ale najbardziej odczuwalny jest wzrost siły, po prostu bomba nawet na mecie siła mi tak nie rosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Metr jest, ale nie mam jakiegoś wielkiego brzucha, wysoki jestem i tak tego nie widać, a poza tym dopiąłem dobrze dietę, 3 razy w tygodniu aeroby, no i nie jej w ogóle słodyczy, które uwielbiam... :) Nie liczę że zrzucę fat na cyklu, ale może go nie przybędzie. Redukcję zrobię na wakacjach.:)

Środek wybrałem taki pośredni, nie śpieszy mi się to tych mocniejszych jak m-drol, a ten cykl robię na jednym opakowaniu, zrobię cykl zobaczymy jakie będą efekty

a jak PCT robić na daa? równe dawki po 3g cały czas czy zwiększać na początku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
możesz na daa, 3g ED przed treningiem lub przed snem

słuchaj jestem identycznego wzrostu jak Ty i zredukowałem pas do 88cm, obecnie waga 101kg i obwody min. ramię 45,5 więc polecam zredukować bo wtedy towar zacznie się lepiej kręcić i łatwiej będzie Ci dostarczać odpowiednią ilość kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5193
Sam widzisz lasix ty po redukcji masz 45 ramie, a jak przed 40 :) Teraz czy poźniej zrobię redukcje na pewno. Nastawiałem się na masówkę i do tego jestem przygotowany i zmotywowany. :)
Dzięki panowie za odpowiedzi, lecą sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dlaczego Aras twierdzisz ze nie zbyt dobrze dobrany srodek pod cel cyklu?
niby w opisie P-mag pisze ze P-Mag jest dla tych, dla których liczy się rozmiar własnego ciała.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po mecie, ale 3 tygodnie po cyklu ;/

Następny temat

Pomoc w rozpisce

WHEY premium