SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW "MR SFD" - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28894

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1729
Będą kolejne edycje Mr SFD ? z góry przepraszam jeśli przeoczyłem odp na te pytanie.

"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
jak rok temu , wszystko zależy od tej
jestem dobrej mysli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
DZie mozna znalesc wyniki i fotki z poprzedniej edycji???przepraszam jeśli przeoczyłem odp na te pytanie

"SFD"DZIĘKI WAM STAJE SIE LEPSZY I WIEKSZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
wystarczy wejsc pare tematów nizej w temat z regulaminem II edycji i przeczytac uwaznie jego poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2637
dzieki...

"SFD"DZIĘKI WAM STAJE SIE LEPSZY I WIEKSZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1113
A tak wogóle to gdzie wyyłać te zgłoszenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 804
proponuje nowy podzial na kategorie by jeszcze bardziej wyrownac sznase na tych co brali i nia brali sterydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Treszczu to bys musial chyba z testami dopinogywmi bo 80 % osob tu nic nie beirze a ma po 45 w lapie i 170 wypier*** w kosmos

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Tomcio.jag - nie dobijaj jest podany link do tematu w 1 poscie

Treszczu - nie ma takiej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1113
Ja nie dobijam. Byłem już w tym temacie na samym początku. I zgłoszenia ze zdjęciami wysylać na jakiegoś maila czy poprostu jako odpowiedź dawać w tamtym temacie? I o co jeszcze w tym chodzi: Na załączonych zdjęciach wymagany jest widoczny, aktualny (październikowy lub listopadowy) numerem miesięcznika "Sport Dla Wszystkich" ("SDW") - wymóg dla osób biorących udzial w konkursie, zamieszkujących terytorium Polski lub widoczna kartka z napisaną datą robienia zdjęć + dopisany na kartce tekst: "MR SFD" (nie zasłaniająca sylwetki) - wymóg dla osób mieszkających zza granicą kraju , chcących wziąć udział w konkursie. To znaczy, że jak ne mam tego czasopima to niestety nie mogę brać udziału w tym konkursie? Czy jest jakiś inny sposób?

Zmieniony przez - Tomcio.jag w dniu 2009-11-02 14:59:46
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

19 lat ^^ staż 7 miesiecy. Komentować i oceniac :)

Następny temat

II MISTRZOSTWA SFD "Mr SFD" REGULAMIN i ZGŁOSZENIA

WHEY premium