SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA DO ZAWODÓW MR SFD V i MISS SFD III - TYLKO TUTAJ !

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19255

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402504
przepraszac nie masz za co , Ty zrobiłes wszystko co miałes do zrobienia i to powinni wszyscy docenic
odwalasz kawał dobrej roboty z tym wszystkim!! oby tak dalej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Jednak przed chwilą dostałem ostatnie głosy! Także postaram się wyniki wrzucić jeszcze dzisiaj , a jutro wiele osób spotka niespodzianka ;)
dzięki wincol

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-12-09 00:19:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
faktycznie mało głosujących w tym roku, może żeby zachęcić do uczestnictwa za rok, można by wśród wszystkich głosujących wylosować na przykład puszeczkę dobrego białka

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Puszkę białka ?? Nie żartuj. Co to za nagroda. Lepsze będzie zdjęcie ze zwycięzcą:)

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
to tylko luźna propozycja, może jeszcze do tego kolacja ze zwycięzcą i wypad do kina? ;)

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Jeśli podoba Ci się Mr.sfd to po prostu się z nim umów :D Tylko proszę Cie daruj sobie kino...

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
daj spokój, sam zacząłeś od zdjęcia, widocznie Tobie się podoba :P ja wyszłam z propozycją jakiegoś małego prezentu wylosowanego wśród głosujących, z mojej strony to wszystko.

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SPONSORZY i NAGRODY V EDYCJI Mr SFD i III EDYCJI MISS SFD

Następny temat

V MISTRZOSTWA MR SFD i III MISTRZOSTWA MISS SFD - REGULAMIN i ZGŁOSZENIA

WHEY premium