SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA I KOMENTARZE DO KONKURSU ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEGO

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 25471

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18077
Też nie lubię tych głosów na fb, no ale wiadomo, oni dają nam coś za darmo to chociaż reklama musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
No tak bo ludzie muszą polubić, stronę. Wiecie jednym źle jak by było tak drugim źle jak by było inaczej chyba wszystkim się dogodzić nie da... też myślałem, że to będzie tylko głosowanie z tych osób które oddały pracę :D hehe tak w swoim gronie ! Ale tak jest też dobrze i działam nie narzekam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5206
Jeśli ActivLab zachęci do głosowania swoich 7758 fanów to może rzeczywiście wygra najlepsza praca :) ale pytanie, czy komuś będzie chciało się przejrzeć wszystkie prace, czy tylko te na samej górze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12468
a moja na samym dole XDD

"Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17724
bądź dobrej myśli, może będą przeglądać od dołu

Just can't stop!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
Hahaha ! :D no to na start mam lepiej bo na 2 miejscu jest moja ;) nie no ciekawość mnie zżera ;) kto już wygrał konkurs znaczy został wytypowany przez Activlab :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
moze dajcie rozwiazanie w sobote bo do niedzieli tak daleko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viny kto powiedział, że rozwiązanie w niedziele ? :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
Ktos wczesniej pisal ,ze konkurs ma trwac do 6,tzn,glosowanie publicznosci


Zmieniony przez - viny w dniu 2013-01-03 18:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
Jesli sie myle to przepraszam :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ! VITALITY COMPLEX!

Następny temat

Pomoc

WHEY premium