SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA I KOMENTARZE DO KONKURSU ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEGO

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 25465

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Ale walczycie na takich samych zasadach, każdy to może zrobić, więc nie jest niesprawiedliwie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
Chytry nie chytry to gra... tak mówisz bo Ci się nie udało... masz rację fajnie, że bd wybranych 5 prac z activlabu tego nie będzie nawet co kwestionować ;) Ale nie mów, że chytry bo bardzo chce wygrać... to jest rywalizacja... tak samo jak by było na forum głosowanie to np Ty jestes 3 lata na forum ja od niecałego miesiąca i co kto ma większe szanse jeśli chodzi o jako takich znajomych z forum ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
oświeć mnie bo chyba na forum niema takiej zakładki znajomi jak na nk i fb? forum służy do wymiany poglądów i zdań a nie zbierania znajomych jak na portalach ww, takze mijasz sie z celem jak tak mówisz

ja nie biore udziału i z boku na to patrze i jakoś mi sie dziwny ten konkurs wydaje, i widze że nie tylko ja jeden, a Ty chyba prowadzisz więc sie bronisz, boją sie ci którzy nie umieją na zasadach przegrać

klin - to chyba nie chodzi o to żeby narobić fikcyjnych kont i wybrać najgorszą prace?
pozdro

Zmieniony przez - Draugster w dniu 2013-01-03 22:06:30

Zmieniony przez - Draugster w dniu 2013-01-03 22:06:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
Na zasadach przegrać ? :D Facet a nie przypadkiem tam są właśnie takie zasady ? No i nie mijam się z celem uważam, ze dobra sprawa iż 5 nagród od activlaba 1 od publiki co prawda na początku myślałem, że to będzie tylko między tymi którzy dali swoje prace... ale skoro jest tak to dlaczego mam nie wykorzystać sytuacji i się nie bronie ! A na pewno nie chowam się z tym, że akurat z 2 chłopakami rywalizujemy co prawda w sposób kto więcej zbierze kliknięć od znajomych... i co nie wypieram się tego i dalej zamierzam tak robić bo skoro jest coś takiego to co mam się unosić ? tylko czym dumą honorem ? to chyba nie te wartości poruszacie bo nikogo nie oszukałem...

Zmieniony przez - bargbi w dniu 2013-01-03 22:10:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
chlopaki bez spinek :) potraktujcie to jak "forme zabawy" ,a kto sie nie umie bawic, niech sie nie bawi i nie spamuje forum bo to do niczego nie doprowadzi :)
glosowanie sie juz zaczelo wiec nie ma tez co gdybac ,bawmy sie i czekajmy do niedzieli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, fajny konkurs z miłą atmosferą aż do końca a tu nagle spina jak gumka z majtek przy głosowaniu... ludzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
A ja tam nie spinam ;) bo już pisałem, że dobry konkurs o wiele wcześniej i ramowa jest ekipa ;) Viny lecimy ex aequo i później :D po 150 na głowe haha xD nie no żartuje chociaż... może Activlab zauważy, że idąc łeb w łeb coś wymyśli jeszcze, bo zaskakuje mnie najpierw 5 wygranych od activlaba później doszła jedna wygrana od publiki i dalej doszły upominki dla każdego za udział ;) serio nie spodziewałem się aż czegoś takiego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 652
z upominkami sie zgodze :) wielkie propsy dla firmy za to wszystko :) w sumie mozna sie podzielic w razie wygrane :P hah
nie no,powodzenia wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
bargbi - nie rozumiesz że sentencja nagrody publiczności jest na zasadzie co publiczności sie podoba a nie że karzesz komuś znajomemu głosuj bo musze wygrać!

dobra koniec spamowania czekamy na wyniki! nie\kt tu sie nie spina wymiana poglądów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
WIem Draugster ! :) Ja mówię, że myślałem, że to będzie na zasadzie głosowania między osobami które dały pracę ;) A że wyszło jak wyszło to korzystam przecież to nie jest złe ? Hehe i tak w sumie powiem Ci, że jestem tu od nie dawna i zauważyłem, że jednak jest ta zakładka znajomi haha ;) Ale nie powiecie panowie, że miło firma zaskoczyła co ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ! VITALITY COMPLEX!

Następny temat

Pomoc

WHEY premium