SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PYTANIA I KOMENTARZE DO KONKURSU ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNEGO

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 25468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3817
Trochę no-fair ,bo ci którzy mają najwięcej znajomych na fb , poproszą o lajkowanie i wygrają , np ja nie mam teoretycznie facebooka założyłem , ale nie używam i mam 0 znajomych.

deviceadvice.pl forum poświęcone informatyce ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12468
no trochę tak, ciekawe ile kto ma oddanych głosów z fejk kont :D

"Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie tak samo tym bardziej, że głosowanie to nie ankieta a aplikacja i 40% nie umie skorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5773
Ja osobiscie nie miałbym sumienia, żeby kogos nakłaniać do bezmyslnego głosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12468
trzeba zagadać z jakimś popularnym vlogerem z yt

"Aby osiągnąć rzeczy których dotąd nie osiągnąłeś, musisz zacząć robić rzeczy, których dotąd nie robiłeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KJP to czysty biznes! Honor i dume trzeba odsunąć na bok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336
racja, 300zł drogą nie chodzi =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
nie ma co podwazać pomysłu Activlaba ale napewno nie można nazwać tego uczciwym głosowaniem, bo nie głosują tu ludzie za pomysły konkursowe tylko jest walka kto wiecej załozy maili i kont facebook ten wygra, powtórze się ale tak było by uczciwie aby głosowanie zrobić na sfd i niedopuscic do głosowania ludzi dopiero co zarejestrowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1241
reklamy firma nie zrobi jeśli tak planuje
bo 95% ludzi zakłada fake konta multikonta wiec nawet znajomi o tym niedowiedzą sie no jestem ciekaw kto wygra ja mam już swoich faworytów
kiedy te wszystkie wyniki wkońcu?

Zmieniony przez - Draugster w dniu 2013-01-03 21:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13706
musclecars i Draugster dobrze mówią. Ważne że ekipa Activlabu uczciwie wybierze 5 najlepszych prac, a nagrodę publiczności wygra najbardziej chytry.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NOWOŚĆ! VITALITY COMPLEX!

Następny temat

Pomoc

WHEY premium