SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR POLSKI w WYCISKANIU WIELOKROTNYM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Podobno koniec września początek pażdziernika taką inf. uzyskałem od organizatora .
Dlatego jeszcze się wstrzymujemy z podaniem dokładnej daty Spartan Cup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Jesli beda to zapewne we wrzesniu,narazie zadnych informacji w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2938
Filmik z moją próbą do analizy.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 88 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2938
A teraz Paweł i żeby nie było, że bronię swojego, sam bym mu wielu nie zaliczył


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Adam QB twoja próba wg. mnie była poprawnie wykonana i brak zastrzeżeń co do kolegi Pawła to wyprost w stawach łokciowych był widoczny, sędzia mógł mieć jedynie zastrzeżenia co do szybkości wykonywania powtórzeń, pozatym nie było większych błędów ale to jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Akcent czyli widoczne zakończenie ruchu zarówno dla sędziego jak i oglądających.
Twoja próba bardzo czytelna . Ale uważam że tempo Twojego wykonania nie wynika z dbałości o formę ruchu a z pewnych jeszcze braków wytrzymałości.Można wykonać równie czytelną próbę wykonując powtórzenia w szybszym tempie.Paweł pierwsze trzy dziesiątki robił na pograniczu ruchów " ciągiem" widać u niego tzw."strzał w łokciach"czyli wykonywał pełny wyprost.Myślę że sędzia na żywo nie miał problemów z oceną pełnego ruchu i mógł widzieć zakończenie ruchu gorzej z oglądającymi.Choć ja bym wydał komendę wolniej na podstawie tego filmu.Co też próbował podpowiedzieć sędziemu spiker(ale to bardzo doświadczony organizator WW) skoro zawodnik słyszy kolejną cyfrę no to jedzie. Trzeba też powiedzieć że na stanowisku obok był bardziej stanowczy sedzia i nie zaliczał sporo ruchów tak wykonanych (ale to znowu bardzo doświadczony sędzia i organizator WW).Na pewno przydało by się miec wielu doświadczonych sędziów.Póki co wciąż sie uczą . I jeszcze przydało by się mieć patent na pierwszą minutę boju bo to ona dostarcza najwięcej ???
Według mnie zawodnik powinien wykonywać kolejny ruch po usłyszeniu cyfry zaliczonych powtórzeń ale mniej doświadczeni sędziowie zbyt się śpieszą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859






3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No i są filmiki, jest co oglądać.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ciekawą technikę zauważyłem...nogi podciągnięte do góry,ale w momencie wyciskania równoczesny kick do przodu dwoma nogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2649 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29859
gregorterm PP w WW w Kołobrzegu Mega Miejsce i Impreza
(lecz nie dla mnie pokazały się kamienie nerkowe, w tydzień 7,5 kg do dnia zawodów zgubiłem i Szok... nie poszalałem (
Ale do sedna nagle rok bez kontynuacji -szkoda- i sędziowie słabo Ale nie wszyscy...
I tak się dzieje że z wycwiel-em walczymy o jeden regulamin a dup..yi daje młodzież "zatrudniona" Przeszkolona!!! do sędziowania która gra kozaków a jak ma zawodnika np zdyskfalikowac to szuka "węźem" jak się usprawiedliwić przed innymi i tego nie zrobić.
Sędzia Musi Mieć Jajaa ...


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2017-06-13 23:57:01
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładowanie, Dieta, trening - Trójbój siłowy

Następny temat

Ranking 2017 w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym RAW - IPF

WHEY premium