SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR POLSKI w WYCISKANIU WIELOKROTNYM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Grzesiu ostatnio się bawię w treningi wytrzymałościowe i wielokrotne wyciskanie. Dwa kilo zleciało na wadze ale forma spoko. Ale do zawodników w wyciskaniu wielokrotnym połowy masy ciała to daleko jeszcze mam. Heh jedynie może w masie ciała spróbuję powalczyć z czołówką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ale w wyciskaniu własnej masy ciała czy 100 kg dajesz sobie świetnie radę.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Ja muszę zrewidować swoje załozenia treningowe nie dam rady przygotować się do CC i do 50kg . Wiadomo sam zaproponowałem ustawkę z 50kg z Kolosem wiec wycofanie się nie wchodzi w grę.A przygotowanie do CC i 50kg jakos mi nie współgrają . Z bólem muszę się wycofac z CC .Wystartuję jednak w 50kg.Tym bardziej ze mam przed sobą za tydzień MP nauczycieli z 50kg , 20 maja ustawka z Kolosem z 50kg . Więc 11 czerwca pojadę tez z 50 kg tym bardziej że czuję presję ze strony moich młodszych kolegów którzy chcą się sprawdzic ze mną . Jednym słowem mam dość 2 miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wycwiel dasz radę.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wycwiel to jest dal mnie żywa kurde legenda w wyciskaniu wielokrotnym. Człowiek który ma niesamowitego harta ducha walki i z młodymi wilkami nie daje za wygraną. Kurde wielki szacunek odemnie i myślę że od wielu młodszych kolegów jak i koleżanek. Serdecznie pozdrawiam i trenujemy panowie i panie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
To prawda, nic nie pozostało innego tylko go podziwiać.
1

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
O kurde aż nie wiem co powiedzieć Ta legenda to znacznie na wyrost.Dzięki Panowie no to zasuwam co by zapracowac na te pochwały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
gregorterm
To prawda, nic nie pozostało innego tylko go podziwiać.


Nie tylko podziwiać , lecz próbować Go przegonić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
tak czułem, że byłoby za pięknie jakby Wycwiel nie startował na 50 ...dobrze będzie zobaczyć mistrza w akcji .. do soboty!


Zmieniony przez - meftem w dniu 2017-04-20 15:40:51

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Na prawdę myślałem tylko o starcie w CC ale coś mi nie wychodzi połączenie przygotowań do 50kg i CC .Gdyby nie ustawka 20 maja to pewnie by się udało
Kurde jednak każdy się starzeje muszę grafik startów bardziej już wyluzować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ładowanie, Dieta, trening - Trójbój siłowy

Następny temat

Ranking 2017 w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym RAW - IPF

WHEY premium