SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUCHAR POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS 2005 GDAŃSK

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282
Siedzialem kolo niego w busie i w zyciu takiej petardy nie widzialem

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Hihihi.

Jak zwykle...nikt nie podszedł...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Kurde ja pytalem o Ciebie Pawla Gilke i powiedzial, ze gdzies sie krecisz, nie mogl Cie zlookalizowac szkoda, moze nastepnym razem...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
A ja muszę pochwalię sędziowanie w fitness sylwetkowym.Po raz pierwszy sędziowie spisali się na medal wybierając bardzo kobiece i piekne dziewczymy o delikatnym,fitnessowym (a nie kulturystycznym)umięśnieniu.Zwycieżyła kobiecość i wdzięk oraz wspaniała uroda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
malisz Fitness Authority
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 574 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7282
Michail ciebie to chyba kazdy widzial duza ekipa sie stawiliscie :) wpadnij czasem na kif

OFICJALNY DYSTRYBUTOR ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW FA
Universal,MuscleTech,PVL,EFX,Premium,Sports One,Vitargo
Info: PM lub GG 2991831,e-mail: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Agafitness
Myślę że tym razem byłabyś w czołówce ponieważ wygląda na to że sędziowie przeczytali w końcu kryteria jakie powinny być stosowane podczas oceny w fitness sylwetkowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
michaił nie mow ze nikt nie podszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
WZOREK - teraz to bym była ostatnia za to co powypisywałam o sędziach na KiF.Ale widocznie przeczytali,bo oceniali tak jak od dawna powinni byli oceniać.Czyli kryteria do fitness a nie do kulturystyki.A ja już robię formę pod MP,ale nie w fitness tylko wiesz w czym ;)I mam nadzieję,że znowu spotkam Twoją ekipę,a szczególnie Dorotę,którą bardzo polubiłam.Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Aga
Obserwuję Twój trening i widzę że jest chyba coraz lepiej.
Zobaczymy na kiedy ustalą termin MP bo termonarz imprez międzynarodowych przewiduje MŚ na koniec maja,a nie jak zwykle na grudzień.

SORRY za spam ,ale widzę że w tutaj pisze się o róznych rzeczach niekoniecznie związanych z tematem głównym,dlatego to raczej nikomu nie przeszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
Faktycznie - co trening to dorzucam kilogramy na sztangę.Nie chce mi się wszystkiego szczegółowo opisywać na IS,ale zaczynam łapać formę i oby tylko kontuzji nie było,bo coś mnie bark pobolewa,ale mam nadzieję,że mi to przejdzie.Słyszałam od zawodnków,że MP na przełomie luty/marzec mają być.Trochę wcześnie.Jeśli spamujemy,to najwyżej modzi usuną nasze wypowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KULTURYSTYKA - GRAND PRIX ROWY 2005 - INFO

Następny temat

Ryk złoto, Majek srebro!

WHEY premium