SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PS2 PS2 Ps2 Ps2

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam na sprzedaż Playstation2 przerobionego chipem duo2se (wczytuje wszystkie płytki odrazu po włożeniu) + memorka 8mb + kabel RGB + pad firmy apollo + gra Gta San Andreas + Władca Pierścieni 2 Wieże, konsola stan idealny, laser nie styrany, pudełko instrukcja itd. ( cały komplet) model 39004, cena 650 zł. Naprawdę warto, bo kupując w sklepie konsole za 699 zł nie masz ani przerobionej (200zł), ani nie masz memorki (129zł.)

Ps. mieszkam w Bydgoszczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla bardziej zainteresowanych moge zrobić fotki i wysłać na maila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
po pierwsze konsola nie kosztuje 699 zł a 600 i to najnowsza a nie twój model ktury mozna mieć za 400.
memorka 70 zł a nie 120...
Przeróbka najnowsza Ripper3 99 zł no bo przylutować to kazdy umie i dawać 100 za przylutowanie to przesadza

Pozdrawiam

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze załatw mi memorke za 70 zł to ją od ciebie kupie, po drugie nie sądze że każdy umie przylutować chip składający się z 22 lutów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20465
podobno srebnej sie nie przerabia bo czyta w standardzie juz wszystko a kosztuje 600zł ;-p gry pirackie mozna wszedzie dostac po znajomości za pare groszy memory jedynie trzeba kupic ale podobno tez juz są tanie

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36866748  KUP ODEMNIE PROSZE

a co do lutów... to niewiem jaki to problem masz schemat i jak sie go trzymasz to niema problemu.

Przynajmiej ja niemam a mam 17 lat więc jakimś tam Elektronikiem niejestem a i nie interesuje sie tym

Pozdrawiam
P.S kupisz to memorke?

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
niekwestio : niema czegoś takiego napewno od nowości.Firma Sony by sobie na to nie pozwolilaA co do memorki to tak sa coraz tansze tam samo jak Joje

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówie o zestawie kupowanym w sklepie, i jak chce sprzedac sobie pleya po takiej cenie to nie powinno cie to interesować, wiec sie nie odzywaj "znawco"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
no jak chcesz przeplacać to kupuj sobie gdzie chcesz ... ale niewierzyłeś ze memorka 70 zl to masz. Zreszto kto kupi memorke w sklepie jak tu masz 50 zl taniej :/ a sprzedawaj se gdzie chcesz tego PS2 tylko nikt ci tu nie kupi za ten hajs co ty chcesz.

a jakim "znawco" pokazałes ty
pozdrawiam

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
Pan_duze_P, widze, ze masz na allegro Alladina, ktory by pasowal do mojego X'a. Kupilbym go tylko powiedz czy wraz z nim dostane caaaaaaly soft i instrukcje montazu?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=36972129

Zmieniony przez - maat w dniu 2004-12-19 10:25:19

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeciez on i ten koles z allegro to 2 inne osoby, on jest z warszawy, a ten z allegro z zabrza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GAINER ZA DARMO....!! ŚWIĄTECZNA PROMOCJA

Następny temat

kupie therme-thermala

WHEY premium