SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM - Gino i słaby orgazm podczas wycinki :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1157
Wiek: 23 lata
Waga: 84,5kg
Wzrost: 173cm
Obwód ramienia: 43cm
Obwód klatki: 120cm
Obwód uda: 67cm
Obwód talii: 78cm
Staż na siłowni: 7 lat
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy): Rotacja węglami
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: Parę: (masa)deka-meta-cypio / (redu) wino-prop-master
Opisz swój plan treningowy: Klasyczny split
Cel cyklu: redukcja pod zawody
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: Deka+Susta+Meta (2 miesiące temu)
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 8-9
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): Ekto
Stan zdrowia: Dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia: Do łysienia nie ale do porostu dość (plecy, barki, ręce)
PPM (podstawowa przemiana materii): 1848
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): Nie maxuję (trenuję dla sylwetki)



Siema !

Piszę tego posta abyście mi doradzili lub powiedzieli co może być przyczyną ponownej aktywacji procesu gino oraz ostatniego problemu z libidem a dokładnie z orgazmem, już tłumaczę.

Na początku wyjaśnię przebieg masy i aktualnej redukcji żebyście mieli pogląd.

Byłem na cyklu masowym:
1-5 meta 30mg ed
1-11 deka 400mg e3d
1-8 susta 250mg e3d
8-11 susta 375mg e3d
HCG 5000iu bite co 5 tygodni (1000iu eod)

W 5-6 tygodniu tego cyklu zaczęło się pojawiać gino (guzki i napęczniałe sutki), zblokowałem to biorąc fronta 60mg / 40mg / 20mg Tamoxa ed + 12,5mg exe e4d + 0,5mg cabaseru e5d, dlaczego atakowałem estro i prolke, dlatego że nie byłem w stanie zrobić badań bo jestem za granicą. Uspokoiło się a nawet lekko zniknęło i odstawiłem tamo/exe/cababser wchodząc na redukcję i na środki redukcyjne.
Więc przeszedłem z środków masowych na środki redukcyjne z dnia na dzień, bez mostów itd.

Aktualnie od 2 miesięcy jestem na:
- prop 150mg eod
- master 100mg eod
- wino 40mg ed (wino wleciało miesiąc po propie i masterze)
HCG jak na masie bite 5000iu (1000iu) co 5 tygodni

Sprawa jest taka, że od jakiś paru dni poczułem, że gino się aktywowało (nowe guzki lekko bolące i napęczniałe sutki z tendencją do lewego) oraz gorsza i najważniejsza dla mnie sprawa to tematy seksualne. Libido jest dość dobre ale problem jest z orgazmem a dokładniej z gorszym dochodzeniem, trwa to dłużej i orgazm jest mniej przyjemny niż zwykle. Te problemy z orgazmem pojawiły się równocześnie z wystąpieniem gino i zastanawiam się czy to idzie od estro czy od prolki.
Zareagowałem i wrzuciłem tamoxa 40/40/40/dziś wlatuje 20mg i będę go ciągnął już chyba do końca cyklu + wleciał symex 25mg kolejny jutro (chce brać e4d) i tak na dobrą sprawę czekam co się będzie działo pod łapą cabaser.

Za miesiąc będę w PL i wtedy będę mógł zrobić badania więc co radzicie na tą chwilę zrobić aby gino zblokować i żeby orgazm był taki jaki powinien być ?
Jak macie sugestie co do dawkowania/brania/nie brania tamox/symexu/cabasera to piszcie.

Przypominam, że szykuję formę pod zawody, które już za 12 tygodni także zejście z bomby nierealne :)


Piona i pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Bez badan nikt ci nic nie powie ,sam rozumiesz chyba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol

Następny temat

odblok

WHEY premium