SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z gino, niskie estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 67
witam,

Prośba o poradę, bo nie mam pomysłu co dalej zrobić.

Jestem na bombie od 3 miesięcy.
na początku leciał cypio, 200mg e5d.
Z racji, że jestem podatny na gino to po 2 tygodniach już robiłem badania i starałem się ari trzymać estro w połowie normy, dla mnie to była optymalna wartość.
miesiąc temu dorzuciłem mete, wybrałem ok 70 tab i przeskoczyłem na Boldka 200mg + Enan 200mg e5d
po drugim strzale Bold i Enan poczułem że sutki spuchły, pojawiły się w obu grudki.
Zwiększyłem ari na kilka dni. Widząc po kilku dniach że nic się nie poprawia dołożyłem nolve 20mg przez 3 dni i poszedłem na badania.
Mocno mnie zaskoczyły, bo estro poniżej normy a prolka w dolnej granicy normy.
Mimo takich wyników gino nadal jest i nie wiem czym to atakować.
według mnie ja tak reaguje na enana bo z innymi środkami takiego problemu nie miałem.
doradzicie coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 81 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8119
Pochodna DHT, proviron póki co idzie, żeby obniżyć progesteron. Ewentulanie wino lub master (który później wrzucę). Na gino tamox teraz wrzuciłem. Nie wiem jak koledzy na to ale myślę że jest ok.

Tylko sprawdź najpierw ten progesteron bo tak to wróżenie z fusów.


Zmieniony przez - miki54 w dniu 2021-03-08 14:14:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Skad pewnosc ze to gino a nie lipo?
J/w wypelnij i wklej ankiete.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 67
1. WIEK: 31
2. WAGA: 87
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka: 110
-udo:
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 15 lat
6. DIETA:
-białko: 1,5-2 gr/kg
-węglowodany: 2-3 gr/kg
-tłuszcz: 0,8-1,0 gr/ kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 12 lat temu krótko enan, na przestrzeni lat kilka razy winstrol
8. TRENING: w okresie masowym split, na redukcji FBW
9. CEL CYKLU: lekka redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie test/ bold, wcześniej rok temu 100 tab winstrol
11. POZIOM BF%: 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: raczej do łysienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 160
-martwy ciąg: 240
-przysiad: 170

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 67
Lipo to nie jest, nie jestem nadto zatłuszczony i ból w sutkach i grudki pojawiły się w przeciągu tygodnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Czy podczas mety estro tez miales w widelkach?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 67
faktem jest, że badań nie robiłem, ale nie czułem wzrostu estro. wtedy z sutkami nic się nie działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Obstawiam ze to mogła spowodować meta, enan i cypio sa bardzo podobne zreszta podczas enana dawales tez boldka ktory u wiekszosci kasuje estro oraz dawales ari.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 67
może tak być. jakieś sugestie czym to gino teraz zaatakować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Czasami pomaga letrozol ale on ubije Ci estro do zera.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 67
a co my myślisz o tym, żeby spróbować letro ale na ten czas odstawić bolda, który dodatkowo ubija estro?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mk_677 a insulina

Następny temat

Kontrolnie badania na cyklu ocena

WHEY premium