SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem gino!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
Wiem ze bylo tematow o gino od cholery ale zakladam nowyy chodzi o to ze jestem na cyklu z testosteronu prolongatum 2 tygodnie i nie jestem pewien czy to moze efekt zwiazany z psychikom czy naprawdee ale mam odczucie jak by mnie pikly sutki raz mnie pieka a raz niee pomozecie jak rozpoznac czy mam gino czy nie oczywiscie mam tamxifen pod reka wiec prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
zacznij juz brać Tamoxifen

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
jedz 20 mg na noc az przestanie szczypać,a potem 10 mg ed do końca cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
pieczenie to nic
mnie dupa czasem piecze jak mam srake
tez mam nolve na to brac?
nawet jak suty ostro bola i nie wezmiesz na cyklu nolvy etc
to nic sie nie stanie, wiem to
grunt to po cyklu uzyc antyestrogenu
bedzie ok

te rady chlopaki co napisaliscie wyzej to se w dupe wsadzcie
nolva to syf na cyklu

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-01-25 00:24:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
czylii jak mam objayy ginoo na cyklu to jest piczenie i swedzenie sutkow to mam poczekac az skoncze cykl tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
pieczenie nie jest takie grozne o ile nie zaczną robic sie grudki pod sutkami
rozne są objawy trzeba obserwowac organizm
na pieczenie dupy lepiej tormentiol niz tamoxa

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
albo nie przyjmować tyle to nie będzie piekło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1393
taaa injekcja jest raz na tydzien to raczej niee duzoo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1618
Witam,

podbijam ten temat by nie zakładać nowego. Jestem na pierwszym cyklu z enanatu testosteronu: 200mg e5d (czyli dawka, mała). Dokładnie to dzisiaj miałem 4 strzał, wczoraj tj(poniedziałek) minely rowne dwa tygodnie, w zwiazku z tym zbadalem sobie poziom testosteronu (ogólny), wyliczilem ze to najlepszy czas bo minelo rowno 2 tygodnie (czyli pierwszy strzal juz powoli przestawal dzialac) drugi byl rozpedzony a ostatni z czwartku dopierow 'wchodził'. Wynik ??

13,95 gdzie norma 1,5 - 11, zrobiony tydzień przed cyklem wynik wynosił 5 z małym hakiem (nie pamietam dokladnie 5.07 cos w tym stylu, czyli srednio slabo).

Ale do rzeczy, po drugim strzale, zaczeły mnie swędzieć sutki, ale nie wiedzialem czy sobie czegos do glowy nie wkladam i czy sam siebie nie nakrecam... poczytalem pare topikow, wpadlem na TEN przeczytalem opinie E-LITEa i sie uspokoilem, a swedzenie minelo, a w zasadzie przestalem zwracac na to uwage i tak sie spinac... ale mw od wczoraj mam wrazenie, ze mnie lekko suty swedzą, kłują... Nie wiem czy to znowu nie jakas paranoja xD bo zadnych grudek nie wyczuwam, na klate patrze tez wyglada chyba normalnie.

i tutaj pytanie, moze zrobic sobie wyniki z krwi tylko nie wiem na co dokladnie: estradiol, progesteron ? Ale czy ten wynik mi cos powie, skoro wczesniej sobie badania nie robilem, i wogole jesli wynik bedzie w gornej to wiadomo ze cos nie tak, ale jak bedzie w normie to wogole bedzie cos znaczylo ??

Dziekować =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1618
Jakoś nie widze odpowiedz =/

Dorzucę jeszcze pytanko, bo nie wiem co robić, dalej mnie suty 'kłują' więc chyba zacznę tą nolva 1 tabletkę dziennie (20mg) jeśli przejdzie to zmniejszę dawkę,

ale czy do nolvy dokładamy osłonówkę na wątrobę ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
wiadomo ze masz podzwyszone inne hormony to po ci te badania ? masz wyzszego testa to masz wyzszy progesteron - organizm zawsze dazy do rownowagi hormonalnej. do novly nie potrzeba oslonek nie jest ona hepatoksyczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeden z wielu ktrory wraca bo tesknil za tym forum

Następny temat

m-drol + vino

WHEY premium