SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gino podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
A wiec tak maięłm keidys juzgino pogoniłem tamoxem ale mały guzek został jestem teraz na cyklu 3 tydzień mety przyjołem juz dwa strzały deki i 2 enana,tamox mam pod ręką ale czuje że guzek chyba troszeczke się powiększył(nie na tyle by widzień jakieś zmiany wizualnie na sutku)Zapodać tamox?juz teraz?
ale słyszłem że obiży on działanie innych srodków?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracajac do tematu - GINO SIE NIE LECZY!! do walki z tym gownem sluzy skalpel
leczenie to tylko odkladanie problemu na pozniej + wydawanie kasy
siejesz zamet, niech tu wiece ludzi wejdzie co maja cos do powiedzenia to sprowadza Cie na ziemie. Chyba ze masz zamiar przecwku kilku osobom sam sie klucic? Nie jestem Twoim kolega zebys mnie nazywal kretynem i prostakiem.
jakbys czytal troche temat "Ginekomastia" w zdrowiu to bys mial nieco szersza wiedze jak twoja wiedza na temat gino ogranicza sie do tego dzialu to na chooy startujesz do mnie z tekstami. Koorwa gino wielkosci pudelka od fajek mu sie od zimna kurczylo. Masz leb zryty jak uzytkownicy typu darmozjad czy lukhil. Skoncz skakac bo pot po myszce ci plynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
a swedza cie suty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
nie swedzą,nie ma bólu,ale wyczywalny jest guz w prawym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
to mysle ze sobie wkrecasz, tez mialem takie cos opisywalem tu na forum, tez mam zrubienie pod sutkiem ale lewym juz dlugo i nic, zreszta zobaczymy co inni powiedza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Z cyklu - głupie pytania.
Guzek jest wyczuwalny jak ściśniesz sutek w dwóch palcach czy jak dociśniesz palec do sutka i wtedy czujesz, że znajduje się on pod sutkiem tak jakby przy mięśniu piersiowym?
W jaki sposób wyczuwasz guzek?

Nie banować mnie za to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
A suty robia sie normalne pod wplywem zimna ?
Jak tak to nie ma gino :) pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ptakasraka moze miec gino nawet jak robia sie normalne pod wplywem zimna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
robią sie normalne?? czy pozostają normalne? bo mi sie troche kurczą od zimna, i jakiś czas temu mie srędziały, ale mie swędzi cała klata bo jestem na bombie oma+meta i takich syfów dostałem że ohoho

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co masz na mysli zabijaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
psycho dociśniesz

zen prawda

zapodać tamox

nie obniża działania imo

Zmieniony przez - Saddath w dniu 2009-04-05 12:09:34
1

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 490 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30846
są normalne jak jest zimno,jak dociskam mocno,nawet bardzo mocno to czuje lekki ból i guzka,zapodać tamox?jak tak to w jakich dawkach bo jestem na cyklu a neichce oniżyć działąnia saa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron prolongatum

Następny temat

cyklik na sucha mase

WHEY premium