SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREMIERA: MACHINE-MAN BURNER

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30125

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięć kapsułek na porcję, dwie porcje w ciągu dnia. Nie jest to zbyt dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Jesli doszedles do tego piramidka , tzn zaczynales od najmniejszej dawki i zwiekszales stopniowo , to mysle ze bedzie ok , oczywiscie jesli wczesniej bylo wszystko w porzadku , ogolnie ja bym jednak dawal wieksza porcje przed treningiem tylko , reszta w granicach normy ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zacząłem od 3 kapsułek, teraz 4, myślę nad 5 - bo nie czuję tego, co na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Tolerancja organizmu , normalna sprawa , nie czujesz w kwestii pobudzenia? Czy dzialania?
To ze nie pobudza tak jak na poczatku , nie oznacza ze nie dziala

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Przyzwyczajasz się po czasie nie czujesz, dlatego zwiększasz dawkę, ale gdy odstawisz pomyślisz ale to działało Wydaje mi się że 4 kaps jest optymalne, ja tyle biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1431
piszecie tu o 4 kapsach optymalnie ale w ciągu jednego dnia czy w w jednej porcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
4 kaps to dawka dzienna

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Taka na start

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 76
Witam
mialem zamiar kupic lkarnityne ale zainteresowal mnie machine man burner i na niego sie zdecydowalem
tak dziala :) poce sie mocniej niz zwykle
na poczatku zastanawialem sie czy sie nie odwodnie ale jest ok :)

brawa dla Activlab za dystrybucje produktow
firme Activlab poznalem dzieki stoiskom w sieci sklepu intersport

Zmieniony przez - mau110 w dniu 2012-04-20 22:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Cieszymy sie bardzo ze trafiles na nasze produkty
Powodzenia w stosowaniu , napewno sie nie zawiedzisz gdyz to bardzo dobry spalacz
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO STOCK

Następny temat

Nitro caps-dawkowanie

WHEY premium