SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREMIERA: MACHINE-MAN BURNER

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30131

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
choc allegro to i tak przewaznie sklepy internetowe/stacjonarne
apropo produktu
4kapsy daja rade w kwesti pobudzenia
narazie nic wiecej nie powiem

ale produkt bardzo mi sie podoba

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 201
Pytanko... Czy nie ma problemu z przyjmowaniem jednocześnie z HMB czy HMBolon, w jednej dawce czy w ogóle razem ? Co prawda właśnie kończę pierwszą puszkę i z przyjmowaniem z HMB nie zauważyłem nic złego ale pytam bo może popełniam jakiś błąd w łączeniu supli ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Można łaczyć.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jw mozna laczyc , ja bym jednak walil to hmb juz po treningu , albo toz przed , spalacz duzo wczesniej

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biorę MMB 30 minut przed pierwszym posiłkiem i 2 godziny (30minut przed posiłkiem przed-treningowym) przed treningiem. Pasuje takie coś? Zazwyczaj brałem drugą porcje 30 minut przed treningiem, ale dostałem rade, żeby brać dużo wcześniej. Zgadza się? Jeżeli tak, to dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tak biore , z tym ze poranna porcje odpuszczam , bo zlany potem do klientow nie lubie wchodzic pomyslą jeszcze ze na głodzie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
ja od razu ładowałem 4 capsy z rana to kurde po pół godziny już byłem mokry,a siedziałem przed kompem
i mnie tak fajnie czochrało w brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie tylko i wyłącznie po tym spalaczu mam mega ssanie w brzuchu. zarzuce 2 kapsle , zjem obiad , 1h pozniej jak jezdze na rowerze to az mi niedobrze z głodu . Ciekawe co powoduje taki efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamiętaj jedną ważną maksymę, mianowicie: Z GŁODU JESZCZE NIKT SIĘ NIE ZESRAŁ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Pepsko , rozumiem ze jestes teraz na redukcji tak?
Pewnie wczesniej masowales duzo , rozciagnales zoladek , teraz przezuciles sie na inna diete , ograniczyles posilki , i stad to ssanie , tak podejrzewam , niestety na redukcji lakomczuchy latwo nie maja

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO STOCK

Następny temat

Nitro caps-dawkowanie

WHEY premium