SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREMIERA: MACHINE-MAN BURNER

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30129

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12070 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
a mi foty nie smigaja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1886
synefryny pewnie 6% - jak w większości fat burnerów- czyli 6mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Czyli za mało aby spalało to tłuszcz no ale poczekajmy na info od Activlaba, no chyba że nie ujawni co będzie zrozumiałe bo chyba oficjalnie synefryna jest zbanowana a szkoda, bo uważam że to skuteczna i mało szkodliwa substancja.

Ogólnie produkt coś ala nowość Olimpa ze skłądnikami typu detox. Myśle że skosztuje tak jak Machine Man Combo.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24435
Synefryna jest zbanowana więc nie wiem dlaczego jest w tym produkcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale w składzie nie ma więc może i nie ma

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1886
skoro jest ekstrakt z gorzkiej pomarańczy to pewnie i synefryna jest:)
aha i źle przeczytałam bo ekstraktu jest 335mg> czyli synefryny powinno być 20,1mg, a to już ładna ilość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dlatego mówię poczekajmy na na Activ bo nie wiadomo ile tam % ekstrakt jest.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
w przeciwienstwie do machineman combo , ten produkt zapowiada sie smakowicie , 69 za spalacz na miesiac to dobra opcja, w przeciwienstwie do 69 za dwa tygodnie nie wiadomo czego

mysle ze ten spalacz przyjmie sie na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Axel Machine Man Combo też jest ciekawym produktem ale oczywiście cena trochę znięchęca.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wiem wiem wlasnie chodzilo mi o stosunek do ceny obu tych produktow , burner za te cene daje miesiac suplementacji , a rzut okiem na sklad pozwala przypuszczac ze bedzie skuteczny , oczywiscie w polaczeniu z dieta i cardio
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO STOCK

Następny temat

Nitro caps-dawkowanie

WHEY premium