SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREMIERA: MACHINE-MAN BURNER

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dajcie spokój z antyperspirantami, przy termogenikach polecam antidral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Fajne lekkie pobudzenie. Na treningu jestem zalany potem. Nie powoduje uczucia stresu, skurczania sie zoladka i braku apetytu mimo, ze jestem podatny na dzialanie kofeiny. Przyjmuje rano 4kaps i pozniej 2kaps.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
No - pochwała od domera to rzadkość!!!
Tym bardziej świadczy to na korzyść naszego produktu

Pozdrawiam!

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
No ja od dzisiaj takze mam zamiar rozpoczac kuracje z Machine Man Burner, znajomy rowniez korzysta z tego specyfiku jest juz 2 tyg na kuracji, strasznie sie poci, energia go rozpiera no i widzi juz rezultaty bo jest dosc tegi i to jest u takich ludzi bardziej zauwazalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
wiec mam nadzieje ze to bedzie to czego szukam juz od wielu miesiecy. Poprzedniki byly przereklamowane, a suplementy ActivLab z dnia na dzien zaskakuja, chocby te Białkko ActivLab , no cos poprostu wspanialego:) Oby tak dalej:]
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez ActivLab za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Uderzacz, wybacz - ale sam rozumiesz... wymieniasz konkurencję, która jeszcze nie ma wykupionego tutaj działu.
Ogólnie wiem, że chodziło Ci o produkt reklamowany w Muscular Development
1

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wieczorem zdam raport po aero . wzialem dzis 1szy raz w pracy ok 14:30 , o 15:15 bylem w banku , od brzucha poczułem zayebiste ciepło . Chwila w kolejce a ze mnie sie leje . Zobacze co to da na aero . Na razie stawiam duzy + za brak odczuwalnego pobudzenia . Bo nie to sie liczy , a kill.er bee.s to to nie jest

Zmieniony przez - Pepsko w dniu 2011-06-14 16:01:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ActivLab - rozumiem, rozumiem! Trochę się zagalopowałem, przepraszam. Nie chciałem nic porównywać. Chciałem się tylko dowiedzieć czy na M-MB, mogę dokończyć redukcję. Stosując obecnie SAM WIESZ CO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 190
Czesc chlopcy, no nie moglem sie powstrzymac i zakupilem suplement Machine Man Burner
Jestem pod ogromnym wrazeniem , zazylem 2 tabs 30minut przed silownia jak jest zalecane, dostalem takiego kopa do cwiczen, gdy juz cwiczylem okolo 1h, czulem bol miesni, ale psychicznie czulem ze stac mnie na wiecej mimo tego dalej pompowalem. W krotkim czasie ok. 5minut przerwy mialem uczucie jak bym wogole nie cwiczyl.

Wiem dobrze ze jest to smieszne, bo 1 raz brania i to 2 tabsy daje taki efekt, ale mowie co czulem, i wydaje mi sie, a wogole jestem 100% pewny ze to podswiadomosc tak mnie nakrecila. Mam nadzieje, ze z odpowiednia dieta jak i tym specyfikiem zdzialam naprawde wiele, originalnie wypowiem sie po kuracji stosowania.

Pozdrawiam
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO STOCK

Następny temat

Nitro caps-dawkowanie

WHEY premium