SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PREMIERA: MACHINE-MAN BURNER

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30116

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150
Witam. Mam takie pytanko. Jeżeli pracuję na noce 21:00 - 5:00 to jak najlepiej stosować MMB? Już raz go brałem rok temu ale nie miałem takiego trybu pracy jak teraz. Na siłownie myślę, że będę latał od razu po pracy czyli 6:00. Około 8:00 spać i do późnego południa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 150
Hm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
Hej. I jak tam po 3 latach? Spalacz nadal warty uwagi? Bo cena mnie zadawala a czytając komentarze raczej się na niego zdecyduje.
Bez spalacza narazie zrzuciłem 8kg w miesiąc(z 89 do 81) Tera myśle dowalić tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160532 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234790
jak najbardziej trzyma poziom.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 434
Powiem tak: na puszce zleciały mi 4 kg. Biegałem 3-4 razy w tygodniu bez jakiejś specjalnej diety i siłowni :)

POZDRO !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
No to elegancko, zobaczymy czy uda się do 75 zjechać w miesiąc. Zdam raport :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160532 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234790
W miesiac 6 kg?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
W sumie niezbyt rozumiem swój organizm. Szybko potrafie utyć ale jak wziąłem się za siebie z powrotem miesiąc temu po końcu roku akademickiego to z wagi 89 przy bieganiu co dzień, a6w, podciąganie się na drązku i dieta około 1500kcal to zeszło jak z bicza do 81. To 5-6kg w kolejny miesiąc jak diety dopiero od niedawna przestrzegam wydaje mi się realne. Chodzi Ci o to, że się nie powinno udać czy to, że to nie zdrowy jest taki spadek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Teraz efekty mogą już nie być aż tak zadowalające, jak przy zejściu z 86 na 81, pozbyłeś się nadmiaru wody z organizmu, teraz będziesz palił tłuszcz, co jest wiele trudniejsze i czasochłonne. Druga sprawa to budowa masy mięśniowej. Sylwetka może się zmieniać, ale nie kosztem utraty kilogramów.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12069 Napisanych postów 160532 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234790
j/w
poza tym taka zdrowa granica to okolo 0,5-1kg na tydzien, by zachowac jak najwiecej masy miesniowej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

NITRO STOCK

Następny temat

Nitro caps-dawkowanie

WHEY premium