SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PPM - Redukcja bez utraty miesni.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
PPM - ProstaPrzyjemnaMetoda

Postanawilem opisac moj sposob redukcji, z ktorego jestem wiecej niz zadowolony. Zadnych wygibasow z dieta, zadnego katowania sie na CKD, zadnych strat w obwodach, zadnych skutkow ubocznych (nie liczac koniecznosci zakupu nowych mniejszych spodni.) tylko przyjemny trening bez katowania sie, jedzenie tego co sie lubi. :)


TRENING

1) Trening silowy taki jak na mase 4x w tygodniu
2) Aeroby w dni nietreningowe min. 1h. W dni treningowe bezposrednio po treningu silowym min.45min
3) Regeneracja jeden dzien calkowicie wolny od wysilku- najlepiej dzien po treningu nog.
4) Intesywnosc srednia. Powtorzenia 8-12 (w zapasie 1-2 ruchy)
5) Aeroby - najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze jest bieganie. Zawsze troche inna trasa. Drugi w kolejnosci rowerek stacjonarny. Najlepiej troche jednego i drugiego. Urozmaicenie lekiem na monotonie.
Nie pic, nie jesc nic pol godziny przed i w trakcie aerobow, zeby kolka nas nie skosila.

DIETA

1.5-2.0gr bialka/kg ciala
.5-1gr tluszczu/kg
reszta uzupelniona weglami do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego.

Zapotrzebowanie kaloryczne obliczyc i nie robic minusa. Oberwowac wage i spalanie tluszczu. Jesli waga leci szybko w dol zwiekszyc ilosc kalorii. Waga powinna utrzymywac sie w miejscu i spadac powoli. Nie wiecej niz okolo 2kg miesiecznie. Jesli leci szybciej, to leca miesnie. Taki spadek wagi gwarantuje zatrzymanie obwodow lub nawet male przyrosty przy jednoczesnym spalaniu tluszczu (oczywiscie to zalezy od BF na poczatku redukcji...). Czy tluszcz sie spala widac doskonale w lustrze i po pasku na spodniach. Lustro, a raczej to co w nim widzimy powinno definiowac nasze zapotrzebowanie kaloryczne, waga to tylko kolo ratunkowe przed utrata masy miesniowej.

SUPLEMENTACJA
Dobry spalacz
ZMA
WITAMINY
Tauryna 6gr dziennie

Z tego co stosuje sam i moge polecic.
RedLine w plynie + kilka kaw
ThermoSpeed+tussi+kilka kaw (oczywiscie redline i tussi nie laczyc tylko na osobne cykle. :)
ZMA Olimp lub apteczne
Tauryna 6gr dziennie
Witaminki MRM, Ultimate Nutriton, NOW FOODS.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
Tlusty nie bylem ( jak widac na zdjeciu obok ), ale nigdy nie robilem solidnej redukcji. Tylko chyba to nie byla redukcja, ale kasacja.

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no w sumie zadna revolucja ale fajnie :)

nie polecam dzieciakom stosowac zadnych spalaczy , efki itp - niczego co moze rozreglukowac metabolizm :]

Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-06-07 13:10:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Tussi jest dla dzieci od 3roku zycia bez przesady z tym rozregulowaniem... Zreszta ja nic nie pisalem o dzieciach. Redukcja jest dla duzych bialych i doroslych ludzi. Ameryki rowniez nie mialem zamiaru odkryc, napisalem tylko, co jest dla mnie mile dobre i SKUTECZNE. :) Moze komus sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ale ja nie mowie o lykaniu tusii 3x 1 , dla straszych lekko 3x 2 , tylko naraz okolo 100mg :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
ok. to dopiszemy "dzieci nie probujcie tego robic w domu. idioci, ktorzy to robia sa niespelna rozumu i pod stala opieka kaskaderow." teraz lepiej?

albo moze, ze "tussi do aerobow tylko jak macie zapalenie oskrzeli i pluc"



nie wazne, co sie napisze i tak kazdy zrobi co chce. tutaj ludzie wierza, ze jak sie mialo zlamane zebro, to pozniej sie wiecej dzieki temu wyciska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie psuj swojego posta bo dobrze opisales, tlyko trzeba zastrec ja kwejdzie jakis 15latek i zacznie brac 100mg efki 10x dziennie [1gr to smiertelna dafka dla bykuf moze być :)]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
Mateusz27: Jakie wartosci B/T przyjales dla siebie??

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
B 1.5-2.0
T .5-1.0

Trzymam sie pomiedzy tymi widelkami. Nie ma sensu bawic sie w aptekarza i jesc zawsze rowno 2, czy 1.5. Nie jestesmy zawodowcami. Jem co mam ochote, ale takie rzeczy, zeby sie zmiescic w tym przedziale. A wegli tyle, zeby wyszlo dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Najwazniejsze, zeby trzymac sie powyzej 1.5 bialka i zeby tygodniowy bilans kaloryczny sie zgadzal. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
Yhm. Do zapotrzebowania kalorycznego dodawales 500 kcal na mase/ odejmowales 500 na redukcje/ czy waga * 24 * aktywnosc fizyczna ??

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nic nie dodawał nic nie odejmował

pomnożył wage przez 24

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4590
nawet bez aktywnosci fizycznej?

Pytam, bo jestem na redukcji i z 40 zrobilo mi sie 38... zalamka ( nie stosowalem supli, to pewnie tez blad )

Kalkulator do CC http://www.sfd.pl/Carb_cycling_-_progr.-t734077.html - V. 3.1 (aktualizacja 13.08.20011)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serie ultradługie

Następny temat

Egzamin z podciagania

WHEY premium