SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POWER MAN SIŁACZE MAZOWSZA 2007

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Już 10 Listopada na terenie Klubu Galop w Zielonce odbędzie się impreza, jakiej jeszcze w naszym powiecie nie było - zawody Power Man Siłacze Mazowsza 2007.

Do Zielonki przyjadą znakomici polscy siłacze na czele z Mariuszem Pudzianowskim, który będzie prowadził konkurencje sportowe. Swój udział zapowiedzieli tak utytułowani zawodnicy jak Józef Tomaszewski z Lublina - zwycięzca Polskiej Ligi Siłaczy 2007, trzeci w Pucharze Polski 2007 kat. dp105kg, najsilniejszy człowiek Lublina, wielokrotny uczestnik prestiżowych zawodów Strong Man; znany z występów w programie Siłacze z TVN Robert Lipiński z Płocka, wicemistrz Polski w trójboju juniorów i seniorów, wielokrotny medalista regionalnych zawodów oraz Tomasz Lech z Grudziądza, który kilkakrotnie stał na podium podczas zawodów Pucharu Polski. Zapowiada sie jedna z najbardziej atrakcyjnych imprez sportowych w naszym powiecie. Bedzie to świetna okazja by obejrzeć najsilniejszych Polaków w kilku niezwykłych konkurencjach. Wielką atrakcją będzie obecność najbardziej utytułowanego polskiego siłacza, wielokrotnego mistrza globu. Mariusz Pudzianowski odzyskał niedawno w USA tytuł Mistrza Świata, po raz czwarty stając w tych zawodach na najwyższym stopniu podium w swojej zawodniczej karierze. Zadbano również o atrakcyjną oprawę zawodów. Wystąpi zespół Queens, Jambo Africa, Ewelina Babiarz, Wioletta Gut i Michał Niemiec, zobaczymy również finalistkę konkursu Foto Models Poland 2007. Koncert poprowadzą Ewa tułacz - Miss Polonia Podkarpacia 2006, oraz aktor Marek Wysocki, który również opracował scenariusz koncertu i go wyreżyseruje. Organizacją zajął sie Klub Galop oraz Biuro Impresaryjno - Koncertowe Equus. PM

zródło: Życie Powiatu Wołomńskiego

Zmieniony przez - bartek-brt w dniu 2007-10-13 15:27:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11800
chodzi o powiat wolomiski zielonka zas lezy kolo warszawy ktos jest z powiatu lub z warszawy?

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Tomka Lecha niestety nie bedzie na tych zawodach.Dwa dni temu doznał na treningu kontuzji kręgosłupa podczas robienia martwych ciągów na szczęście nie aż tak groznej,jednak duże cieżary musi na jakis czas odpuścić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Jezeli ktos z forumowiczow bedzie
to bardzo prosze o pstrykniecie kilku fotek
i krotka relacje z zawodow
sogi beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1088
a mogl bys napisac dokladniej o kturej godz ta impreza sie odbedzie i jaka bedzie cena biletu? bo z chajsem ronie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
1) Martwy ciąg na aucie (Fiat Panda) z 1 panią:
Ja-12 powt.,
Wojtek Jastrząb-10 powt.,
Józek Tomaszewski-10powt.,
Robert Lipiński-9 powt.,

2)Belka 125kg (góra-dół):
Wojtek Jastrząb-10 powt.,
Ja-8 powt.,
Robert Lipiński-7 powt.,
Józek Tomaszewski-5 powt.,

3)Hantel 55kg (góra-dół):
Wojtek Jastrząb-15 powt.,
Ja-14 powt.,
Robert Lipiński- 14powt.,
Józek Tomaszewski-8 powt.,

4)Przysiady z tyłu 200kg axel:
Wojtek Jastrząb-15 powt.,
Ja-14 powt.,
Robert Lipiński-8 powt.,
Józek Tomaszewski-3 powt.,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117
a co Pudzian robił na tej imprezie? Bo nie widzę żadnych jego wyników?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ibok --> daj koncowa klasyfikacje...
Nie chce mi sie punktow liczyc...
Ktory byles ostatecznie?
1 czy 2?

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
1. Jastrząb
2. Ibok
3. Lipiński
4. Tomaszewski
5. ktos
6. ktos

Pudzian był organizatorem i sędzią!

Zmieniony przez - EmilG w dniu 2007-11-13 21:03:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
2 byłem, gdybym wygrał w ostatniej konkurencji z Wojtkiem wygrałbym.
ale Wojtek wychodził po mnie i zrobił 1 powt. więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 621 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8580
a ma ktos moze zdjecia ? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się przygotować?

Następny temat

trening typowo na poprawe wyciskania

WHEY premium