SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOC W UŁOŻENIU DIETY REDUKCYJNEJ I ĆWICZENIACH PRZY NIEDOCZYNNOŚĆI.

temat działu:

Ladies SFD

Ilość wyświetleń tematu: 4597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Hej, zanim ktoś kompetentny doradzi wykonaj trochę pracy i zweryfikuj swoją wiedzę czytając wklejone Ci wyżej linki plus https://www.sfd.pl/kiedy_lady_ma_niedoczynnosc_tarczycy_-t878162.html - w temacie wypowiaqdają się też dziewczyny z niedoczynnością, poczytaj ich dzienniki, zobacz jak jedzą i jak trenują. Dużo pracy i zmian w glowie Cię czeka, zeby wyjsc z tego, co sobie zafundowałas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
W głowie na pewno...masz rację bojaźń przed jedzeniem...Ok poczytam . Mimo wszytsko jednak liczę na czyjąś pomocną diete w doborze odpowiedniej liczbie kcal oraz trenigów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
A tak w ogóle to masz chyba okrutna wadę postawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
nie nie mam ; ) z tym wszystko ok. Poza tym moje zapytanie nie dotyczyło ortopedii..., bo chyba nie pomyliłam forum.;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Ann9292
nie nie mam ; ) z tym wszystko ok. Poza tym moje zapytanie nie dotyczyło ortopedii..., bo chyba nie pomyliłam forum.;]


to w takim razie musialas tak niefortunnie stanąć, że prawy bark masz niżej od lewego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Ann9292
nie nie mam ; ) z tym wszystko ok. Poza tym moje zapytanie nie dotyczyło ortopedii..., bo chyba nie pomyliłam forum.;]


Masz...a jak przyszłaś tu tylko po to, żeby osiągnąć wyimaginowana wagę 64kg niezaleznie od metody, to raczej zle trafilasTutaj się podchodzi do sprawy indywidualnie i kompleksowo. Ja na Twoim miejscu nie o schudnięcie bym się martwiła, ale własnie o wady postawy, schrzaniony metabolizm, tarczycę...na takich niskich tluszczach za chwile dojda jeszcze problemy z cyklem, ktore pociagna inne zaburzenia hormonalne
No, ale najwazniejsze to schudnąc nie ograrniam czasem logiki niektorych kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Powiem tak, piszesz o "nieustającej wadze" , o jojo, o głodówkach, o 100 minutach dziennie czegoś co nazywasz treningiem. Skoro tu przyszłaś to znaczy, że gdzieś głęboko zaczyna migotać myśl,że to wszystko nie działa. I zamiast poczytać i sprawdzić, co działa od razu się zarzekasz że siłka nie bo kasa... a chodak tak, bo ludzie mają efekty... A Ty sama piszesz że nie masz... 100 minut dziennie zmarnowanego życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Ann9292
Poza tym moje zapytanie nie dotyczyło ortopedii..., bo chyba nie pomyliłam forum.;]


no ja mam wrażenie że wydaje Ci się że jesteś na vitali :-/

tak jak Ci pisałam, musisz więcej jeść
czytaj linki z regulaminu, jak przeczytasz to czytaj jeszcze raz, i układaj diete na min 1800kcal

a co do wagi to Martucca chyba gdzies kiedys napisala, że najszybszy i najprostszy sposob na schudniecie 10kg to odciecie nogi także ten, waga do kąta

a i to jest forum sportowe - zastanow się czy Ci to pasuje

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
Nie mam żadnej wady postawy , dlaczego wmawiacie mi coś co nie jest prawda!...Piszę o schudnięciu bo to chyba jest logiczne ,ze moja waga nie jest adekwatna do wzrostu. Poza tym nie chce żeby ktos mnie oceniał jeżeli nawet mnie nie zna! ,i bojaźn przed przytyciem to nie wymysł jak u jakiejś głupiej nastolatki a niemoc..i pamięć o ciągłym krytykowaniu mojego ciała przez ''kolegów''. Chyba waga ma jakąs rolę bo chyba osoba z nadwaga nie zostanie fitnesska mimo ze ma wysoki poziom tkanki mięśniowej ...Nie prosiłam o krytykowanie mnie tylko o POMOC . ..KRYTYKOWAC kazdy umie , hejterów nie mało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
Powiem tak, piszesz o "nieustającej wadze" , o jojo, o głodówkach, o 100 minutach dziennie czegoś co nazywasz treningiem. Skoro tu przyszłaś to znaczy, że gdzieś głęboko zaczyna migotać myśl,że to wszystko nie działa. I zamiast poczytać i sprawdzić, co działa od razu się zarzekasz że siłka nie bo kasa... a chodak tak, bo ludzie mają efekty... A Ty sama piszesz że nie masz... 100 minut dziennie zmarnowanego życia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki Djurdjevki :)

Następny temat

Nauka podciągania nachwytem - pomoc

WHEY premium