SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KOREKTA DIETY REDUKCYJNEJ 57KG/163 KOBIETA

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Cześć, jestem nowa na tym forum, mam pytanie, czy ktoś móglby zerknąc na rozpis posiłków, który dostałam od jakiegoś trenera. Przygotował to na podstawie tego, jak odżywiałam się do tej pory, zważył mnie specjalną waga, która wykazała poziom tłuszczu, mięśni itp...
Szczerze mówiąc, nie jestem pewna czy da jakieś efekty redukcyjne!..
Rok temu chodziłam przez dwa miesiące 4razy w tygodniu na aerobik i dzięki temu (mniej też jadłam) schudłam z 58 do 52kg. Niestety gdy skończył mi się karnet już tylko biegałam codziennie po jakieś 20-30 min, potem zaczęła się zima i stadion się już nie nadawał i niestety wszystko przepadło bo się nie upilnowałam:( i teraz jest możliwość biegania, jazdy rowerem, na rolkach, tylko ta rozpiska mnie martwi, czy ktoś mógłby zerknąć?

Śniadnie- (węglowodany) np.
*kanapki ( ile chcę z tym, że każda inna. z nutellą, miodem, dżemem, kurczakiem, pomidorem,jajkiem ..)
*kaszka manna
*płatki owsiane na mleku + pół bułki razowej z miodem
*dwie kromki chałki z dżemem

Przekaska- np
*owoc ( jabłko, banan, truskawki, jagody, arbuz)

Obiad (warzywa, mięso, ryż, makaron.)
* ryż (ciemny), pierś z kurczaka, sałatka
* spagetti z krewetkami i kukurydzą
*kasza gryczana, schabowy pieczony, ogórki kiszone
* ryba pieczona,frytki, warzywa

Przekaska
*kawa, kawalek drożdżówki
*koktajl owocowy

Kolacja (białka)np.
*serek wiejski ze szczypiorkiem, poimidorem
*jajecznica z dwóch jajek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Po pierwsze, temat nadaje się do "Ladies". Po drugie jeśli waga spadła po takiej diecie, to nic dziwnego, że w końcu wróciła do poprzedniego stanu. Poczytaj sobie tematy podwieszone, to będziesz wiedzieć co w tej rozpisce jest nie tak. W zasadzie to chyba szybciej wymienić to co jest, ok ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5435
Ta twoja dieta to śmiech na sali, widać że nie masz bladego pojęcia na ten temat radzę więc poczytać podwieszone posty w dziale "odżywianie" jak wspomniał poprzednik

" Co wy tu robicie odkąd powstało życie ?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Dzięki za odpowiedzi. Sama tego nie układałam, tylko dostałam to od trenera. Nawet mu za to zapłaciłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Trener zalecił Ci kanapki z nutellą?

Chcesz o siebie powalczyć? Czytaj regulamin

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
zubi_zubii
Dzięki za odpowiedzi. Sama tego nie układałam, tylko dostałam to od trenera. Nawet mu za to zapłaciłam.


Ostro. Jak masz paragon to zareklamuj usługę, gdyż została źle wykonana. Jak nie masz paragonu to zgłoś do US ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Tak, ten instruktor wymienił kanapki z nutellą, miodem, dżemem.. na sniadanie. Mówił też, że mam nie powtarzać posiłków. Kiedyś stosowałam diete bialkową ilościówkę.. Niestety nie mam paragonu xd. Za to poczytam tutaj na forach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Udka

Następny temat

redukcja dla mej kobiety

WHEY premium