SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY ! Masa czy Rzeźba ? POCZĄTKI !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 594

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męska

Wiek

18

Waga

83.4 Kg

Wzrost

183 cm

Cel treningowy

Rzeźba wraz z mięśniami

Staż treningowy na siłowni

4 miesiące

Uprawiane inne sporty

Karate, piłka ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

osprzęt na silowni

Dieta

bez słodyczy ograniczone kcal

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Białko Olimp Provit 80 raz dziennie po treningu z mlekiem

Ostatnio przerabiany plan

róznie ( kłopoty z planem)

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie robię na rekordy ani nie mierzę ile maksymalnie dam radę 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 266
Witam serdecznie Forumowiczów! ;)
Zwracam się do was z prośba o pomoc w treningach oraz diecie, do rzeczy!
Mam 18 lat i trenuje już 4 miesiące , mam 183 cm wzrostu i 83,4kg (4 miesiące temu ważyłem 93 kg)
moim planem treningowym jest , poniedzialek,środa,piątek robie brzuch plecy klate a w wtorek,czwartek,sobota barki , biceps ,triceps , nogi wiem że słabe treningi ale dlatego zwracam sie o pomoc :) Co do diety to moim problem jej ustanie ile białka i inny wartości odżywczych muszę zjeść staram się jeść 4 posiłki ale czasami cięzko gdyż jestem uczniem ale nie jem słodyczy i normalne pieczywo zastąpiłem czarnym , wydaje mi sie ze 83-84 kg to by była dobra waga jak dla mnie ale nie wiem jak ustalic dobra diete i potem trzymać wagę
Mój cel ? Moim Celem jest spalenie tkanki tłuszczowej i zorbienie rzeźby z masa mieśniową by to łądnie wyglądało czyli ladna klata , bic i kaloryfer dodam że chce zacząć trenować karate (7 lat trenowalem teraz rok przerwy) i by musiala byc ten sila! ! :D . Z suple jakie biore to białko ( olimp provit 80) i to biorę raz dziennie zawsze po treningu z mlekiem
Co oczekuje od was? oczekuje od was że pomożecie mi ustalić jakiś dobry plan treningu , dodam że do każdego ćwiczenia robie 4 serię po 20 powtórzeń , oraz pomoc w rozpisaniu diety ile jesc i czy miec taką wage czy zejść i tp. licze też ze doradzicie mi jak spalić tkankę tłuszczową bo to ona przykrywa ładne partię mięśni :( może doradzacie jakieś spalacze lub bialko lub inne suple ? jak tak to dlaczego ?:)
Zamieszczam pare zdjęć mojej osoby jak sie maja sprawy moze pomoze to wam w pomocy mi :)
Błagam nie odsyłącie mnie po innych linkach , forach , działach prosiłbym o pomoc tutaj potem idzie sie pogłubic a to de motywujące :(
zamieszczam link do silowni gdzie chodzę mam nadzieje ze to nie jest coś złego , nie mam na celu reklamowania tylko pokazania na jaki sprzęcie i czy dało by radę pod ten sprzęt ułożyć ćwiczenia :) bo w domu nie mam warunków i tylko na siłowni cwiczę :(
http://www.vitacenter.pl/?id=110

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC ! ;))







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przejście ze SPLITU na FBW i pytanie co do powtórzeń w serii

Następny temat

Co myślicie o tym planie?

WHEY premium