SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!nowicjuszka - nie chcę sobie zrobić krzywdy ćwiczeniami :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Lena wys.Ci wiad na GG nie masz?A słonecznik to ja lubię - chyba bardziej jak Danio :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2316
hej to fajnie ze chociaz ty masz humor bo ja to ostatnio chyba miałam jakokolwiek chęć do zycia z 10 miechow temu / masakra i tyle juz od dawna powinnam isc do psychologa
ja tam slodyczy np nie jem ale lubie najbardziej lody mniam

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Już odpisane ;) Całkiem spora wiadomość mi tam wyszła, ale sama pamiętam moje problemy na początku ;)
No ja generalnie też nie, ale jak są w domu i kuszą, to mam ochotę na coś słodkiego. Jakbym mieszkała sama, to bym może raz na miesiąc coś małego kupiła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
zostałam rozdziewiczona przez pierwszą w życiu porcję białka w prochu w związku z tym mam do Was pytanko:

Czy porcję whey'a + kanapka pomidorem + tran to względne połączenie jako posiłek podwieczorkowy?Czy takie białco piję 1,5h po treningu SAMO bez dodatków wędli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Już wiem dlaczego mnie boli krzyż
Ćwiczenia w domu będę robić codziennie - ta poranna joga też wyjdzie mi na zdrowie

http://tv.sfd.pl/Trening-medyczny--cz-1,odcinek,4.aspx 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Tran wypij rano może, co? - z I. śniadaniem. Okołotreningowo, zgodnie z zasadą, bez tłuszczy.
Tego wheya (może + owoc) to od razu po treningu, a potem posiłek normalny, moim zdaniem :) Nie wiem tylko, ile można odczekać, żeby te węgle i białko zrobiły swoje. Ja dziś czekałam 2h, bo się indyk z ziemniaczkami za długo piekł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
whey + avocado ? ymmmm ziemniaka giwit tu mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 902
Dziś jakoś mnie roznosi- zapodałam rano "term lajna" i chyba dzięki temu żywsza byłam do obiadu.Gdy była pora drugiej porcji OTL energia zaczeła spadać.Nie łyknełam ich bo nie miałam jak - zapomniałam zabrać z domu - teraz ich nie wezmę - nie wiem czy zasnę skoro tak pobudzają.

Zjadłam dziś niewiele
7.00 whey
8.30 Olimp Therm Line

9.00 ŚNIADANIE
owsianka z rodzynkami

12.30 II ŚNIADANIE
mały banan, mleko kwaszone 250ml, baton zbożowy z białą czeko.

14.30 whey

15.00 OBIAD
leczo warzywne + oliwa z oliwek

16.00 PRZEKĄSKA
słonecznik 50gr, 10 rodzynek,kilka przechów

będzie
18.30 PODWIECZOREK
sałatka z brokułem, makaron razowy,majonez + jajko -> nie wiem czy nie za tłusto

21.00 KOLACJA
pół kostki twarogu pół tłustego + 3 duże rzodkiewki - trochę mleka

DZIŚ NIC NIE TRENOWAŁAM JAK NARAZIE :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1107
hmm tak sobie przeglądałam te Twoje wpisy i zdjęcia i muszę powiedzieć, że po porodzie to bym sie nie obraziła za takie proporcje, jak Ty masz. Ale oczywiście rozumiem i popieram, że zaczęłaś ćwiczyć itd. bo zawsze może być lepiej.Więc trzymam kciuki,tym bardziej,bo widze tu podobieństwa wiekowe,czasowe i co do celów :) Masz w planie założyć dziennik?Pozdrawiam

Mniej ambicji, więcej konsekwencji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1107
o podobieństwa do mnie mi chodziło oczywiście. Chyba mam jakąś zapaść intelektualną,bo się nie mogę wysłowić, ech.

Mniej ambicji, więcej konsekwencji.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jajecznica codziennie?

Następny temat

Tłusta szyja

WHEY premium