SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1105
Witam...... Mam 17 lat ważę 72,5 kg ćwiczę 5 miesięcy.... Mam problem..
Bardzo chciałbym przybrać na wadze, lecz choćbym nie wiem jak sie starał nie mogę nabrać masy... Bardzo was proszę.... Pomóżcie mi wybrać jakieś suple....
Mam do wydania 400zl... Z góry dzięki za propozycje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1105
Masz racje..... Chodzi o to że musze podnięść wysokość kalorii.... Ale mogę w siebie ładować jedzenie że aż puchnę ale to nic nie daje;/ chce troszkę zmienić moje posiłki.... będę starał się jeść więcej ryżu jajek mięsa .... płatki owsiane, makaron.... ale chciałbym do tego jeszcze jakieś dobrej jakośi suple ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
pytanie czy jest taka potrzeba.

najważniejsze czego nie napisałeś, a co może Nam pomóc. Jak z dietą.Nie chodzi mi o wyliczenia co do grama, ale czy w ogóle jest?

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1105
Otóż jest tak że nie za bardzo mogę prowadzić dietę..... Wstaje wczesnie rano o 5.30 wiec posilam sie tylko kanapkami gdyż muszę się śpieszyć.... a wracam okolo godz 17.00 wiec nie moge sobie zbyt dobrej diety ułozyc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1105
Ale oczywiście gdy jestem w domu to jem jajka , warzyw sporo pije dużo mleka itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
A w pracy nie mozesz sobie czegoś zjeść?

Przeciez mogą być kanapki z pełnoziarnistym pieczywem+ ugotowana wcześniej pierś z kurczaka, schab, wołowina +warzywa.

Rano jajecznica (10 minut)

Dla chcącego nic trudnego

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Ja polecam gainera. Ja tez go bede teraz bral bo nie mam czasu na porzadne jedzenie a masa musi isc w gore. Bede bral gain bolica 6000. Babka w sklepie z odzywkami mowila ze jesli ktos ma kiepska przemiane materii to po gainerze brzuch rosnie. Ja tego problemu nie mam. Nie wiem jak ty i nie wiem w 100% ze to prawda bo bialko mi polecala ktore jest duzo drosze od gainera.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1105
Nie zdążyłbym zjeść tego na przerwie :) a poza tym koledzy by mi to z plecaka wyciagnęli i zjedli prędzej ;) ja zastanawiam się nad gainerem Universala... Gain Fasta... bo ponoć ma dużo kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 541 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11028
Gain Fast jest dobrym gainerem <yes>
Ale gain bolic jak i mass xxl swoja role tez odegraja

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Mozna go brac po szkole albo przed nia. Dodac do dan ktore jesz w domu. Ja tez nie robilem i nie bede robil tego w szkole.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Czemu ja tam lubiłem jak się ludzie na mnie dziwnie patrzyli na uczelni jak wyciągałem swój 'zestaw'. Oczywiście nie wszyscy, bo ci co wiedzieli co jest grane to wiedzieli ocb...

Gainer to zawszejakieś wyjście, nie lepsze od naturalnego żarełka, ale 'lepszy rydz niz nic'

Z tym, że ja jak już bym to mial traktowac jako dodatkowy posilek to był raczej brał coś z wiekszą ilością bialka anie GB...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
To kanapki z bialym serem

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lepsze?

Następny temat

Alkohol a kreatyna proszeo szybka odp.

WHEY premium