SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PLAN Bjj a masa?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Można jak najbardziej.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
tygrum napisz jak? ja i tak wezme doping i pewnie sadze ze cos pod mate propa czy cos. ale Tygrum napisz jak

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Przy tylko dwóch treningach SW nie ma sensu rezygnować z siłki czy z budowania masy, wystarczy wszystko z głową poukładać. Dopingu też nie trzeba...

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
wiem ale jak? tu jest te moje magiczne pytanie silownie mam dostepna od poniedzialku do soboty a bjj w czwartek i piatek jak ulozyxc dobry trening...

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Kolo, doping to może jak 90 kg przekroczysz Nie bardzo wiem po co Ci teraz, ale zrobisz jak zechcesz
Jak? żadna tajemnica. Dodatni bilans kaloryczny. Masa nie idzie - dokładasz kalorii. I tak w kółko.
Jeśli chodzi o szczegóły to masz od tego cały dział "Odżywianie". Trochę poszperasz, popytasz tam i wszystko znajdziesz.
Tak ogólnie - zrozum że treningi Judo czy MT np. zużywają odpowiednią ilość energii (kalorii). Im więcej ćwiczysz, tym więcej spalasz. Ponieważ do rośnięcia potrzebujesz dodatkowych kalorii na proces wzrostu poza tymi które zużywasz - trzeba wziąźć się za michę. Jeśli się nie przetrenujesz, będziesz się regenerował - a utrzymasz dodatni bilans kaloryczny, to choćbyś nie wiem ile ćwiczył, to będziesz rósł - może nawet całkiem szybko (to już zależy jak reagujesz na dany bodziec). Co więcej treningi SW też mogą mięśnie rozwijać - na MT np za***iście rosną łydki
W Judo mięśnie też dostają niezły wycisk - dorzucasz kalorii - i masz dodatkowy bodziec dla mięśni
Jak już będziesz umiał zastosować te wszystkie białka, tłuszcze i węglowodany w praktyce, wpadnij do działu "Suplementacja".
Ale dopiero wtedy. Tam znajdziesz mnóstwo przydatnych i pomocnych rzeczy, które jednak bez odpowiedniego odżywiania o kant dupy można potłuc (dlatego dopiero potem }.
Jako przykład podam siebie.
Jestem ekto, jak zaczynałem ze sportem ważyłem 55 kg przy 183 cm wzrostu i 24,5 w bicepsie.
Teraz ważę 90 kg a biceps podchodzi pod 40 cm. Niemal codziennie coś ćwiczę, a to MT, a to siłka, a to łyżwy, a to długi trening z kumplem w parku...
Kalorii spożywam tyle, że nawet wam nie powiem
Ale rosnę cały czas
Koks jeszcze nie był do niczego potrzebny
Tylko snu zawsze za mało i z tym zawsze problem wychodzi, ech...

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-09-18 19:38:59

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wszystko zalezy od tego ile ma sie czasu do dyspozycji, tzn ile dni w tygodniu i wtedy mozna ukladac, dwa z tego poswiecone sa SW, reszte mozna podzielic np. 2 dni silowe w stylu FBW, np.gora <-> dol, czy push <-> pull i 1 dzien wytrzymalosciowy (by podniesc swoja wydolnosc). Rozlozyc to zgodnie z intesnywnoscia poszczegolnych treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
to zrobcie mi trening to jutro na silowni zrobie to.
Ale to mi sie Tygrum podoba cwiczysz jestes aktywny a idziesz gore ale pewnie masz tendencje do tycia a ja do chudniecia ;/

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jestem ekto, naturalny chudzielec, też mam tendencję do chudnięcia. Bez ćwiczeń i dojadania moja waga spada do ok 74 kg

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2009-09-18 21:03:20

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kolego tu nie ma "zrobcie" tu jest juz wszytsko napisane, wystarczy poszukac. Dzial "Trening dla poczatkujacych " w linkach podwieszonych masz duuuzo przykladow.

Masa = zapotrzebowanie z uwzglednieniem ruchu + 20% Ukaldasz diete, 3g bialka na kilogram masy ciala reszta w zdrowych weglach i tluszczach i jak nie tyjesz dodajesz wegle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
ja wiem ze takie sa ale taki jest zly bo ja mam specyficznie trening bjj czwartek i piatek tak myslalem

Poniedzialek: cos zrobic ale oc zeby bylo dobrze
Wtorek: wtorek tez cos zrobic ale cos innego bo cwiczylem w poniedzialek
Sroda: wolne regeneracja przed mata
Czwartek: mata
piatek: mata
Sobota: tez cos zrobic

i co ja mam jutro zrobic? chce miec taki plan odpowiedni do tych 2 dni na macie o to chodzi.

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zaczac?:P

Następny temat

Trening Evandera Holyfielda

WHEY premium