SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PILNIE POTRZEBNA KREW!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3382
Witam
Przepraszam, ze pisze w tym dziale, jednak mam nadzieje, ze ktos moze mi pomoc. Otoz chodzi o to ze moj przyjaciel mial wypadek samochodowy w czwartek i potrzebna jest pilnie krew (jak najszybciej). Jego typ krwi to: ARH- , ale rodzaj krwi nie ma znaczenia, ponieważ lekarze każdą krew przyjmą.
Leży na ojomie w szpitalu w Zielonej Górze.
Jesli ktos jest z Zielonej Gory lub okolic prosze o kontakt nr gg 4521373.
Prosze wszystkich takze o modlitwe
Pisze na forum tutaj poniewaz nikt ze znajomych niechce pomoc - niestety zawiodlem sie na ludziach, bo dla mnie powod typu boje sie igly jest naprawde smieszny, jesli chodzi o ludzkie zycie, a wiem, ze tutaj ludzie sa bardzo pomocni....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To współczucia Pomóc nie mogę, mieszkam daleko i mam inną grupę. Trzym się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4035
hmm a niema krwi za free? wkoncu chodze/ ludzie chodza oddawac krew jako honorowi dawcy

moze glupio napisalem ale nie znam sie na tym

a pomoc tez niemam jak- za daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Co to kurva za znajomi!Kazdemu za takie haslo wybilbym zeby, no kurva rece mi opadly jak to przeczytalem.
W zielonej górze nie ma punktu krwiodastwia i nie ma krwi dla Twojego przyjaciela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
krew pewnie jest, jednak niemalze zawsze sa jakies braki, dlatego w tego typu sytuacjach namawia sie rodzine badz tez bliskich aby oddali krew (nawet kiedy jest to inna grupa)
zawsze to szansa na pozyskanie kilku jednostek, uzupelnienie zapasow, ktore akurat moga byc niebawem potrzebne w innej naglej sytuacji (wiadomo w takiej chwili w zwyklym ludzkim odruchu aby ratowac bliska osobe oddasz te pół litry, no moze poza Twymi kolegamy co sie igly boja:/ heh )
zdrowy chlop odda 450 ml, zje dobry obiad i moze smignac po poludnu na silownie albo na piwo wieczorem

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
Co do tych punktów krwiodastwa... Wiele osób oddaje krew, ale jeszcze więcej jej potrzebuje, więc się nie czepiajcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
kto sie czepia??

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
stash , super podpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Imie nazwisko Adres kolegi i w jakim szpitalu lezy

wtedy gdy oddajesz krew to sie podaje i krew jest kierowana dla chłopaka.

Ja niestety oddaje osocze wieć nie zaduzo moge pomódz no ale jak ktos inny oddaje krew to akurat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Zmieniony przez - Gladi776 w dniu 2008-03-31 15:19:30

Cała Polska w Cieniu Śląska

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuniecie posta

Następny temat

Mam abonament lecz wiedzy nie mam

WHEY premium