SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PILNE PROBLEM Z FITNESS

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mam poważny problem trenuje na siłowni 5 lat. Moja masa mięśniowa mnie zadowala ale mam tłuszcz na brzuchu. Czytałem dużo artykułow że nadmierne bieganie spala mięśnie to ile razy mam w tyg biegać i po ile czasu żeby ten brzuch spalić a nie spalić mięśni. Robie też coodzienie 6 weidera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Witam.

Bardzo mozliwe , Ze blad tkwi w diecie.

prosze napisz cos wiecej jak jesz i jak trenujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
j/w
wielu ludzi nie docenia wagi odżywiania
masz dwie opcje: łatwiejszą i trudniejszą
pierwsza to pojsc do dobrego dietetyka po rady i rozpiskę(modyfikuje się ja w trakcie trwania diety takze tu są koszty..)
druga to opracowanie swojej, minusy to dosc spory czas jaki trzeba na to poswiecic ale zyskujesz doswiadczenie i na przyszlosc sam bedzeisz w stanie rozpisywac i modyfikowac swoją dietę w zaleznosci od potrzeby. oszczedzasz rowniez pieniadze.
rady dot. rozpisywania i modyfikacji znajdziesz na forum
proponuje podwieszon posty w dziale odżywianie i odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
ALe mnie interesuje najbardziej te bieganie bo ja dopiero zaczełem robić te brzuszki 2 tygodnie temu i biegać też ale nie wiem czy robie to prawidlowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
na rzeźbę brzucha to aeroby,ćwiczenia i oczywiście dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Tyle to wiem ale interesuje mnie konkretnie np. codziennie 6 weidera biegi 3x20 min w tyg ... interesuje mnie konkretna odpowiedz czlowieka ktory ma duze doswiadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
JAK NIE BEDZIESZ MIAŁ ODPOWIEDNIEJ DIETY

TO CI NIC NIE DA

ROZUMIESZ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przykro mi ze moja odpowiedz nie sprostała twoim wymaganiom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Może ktoś mi udzielić onkretnej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Konkretnie ci odpowiedzieli, nie jestesmy wrozkami, nie wiemy co ci da dana ilosc biegania, nie rzadko spotykamy na forum osoby, ktore trenuja codziennie i zadnych efektow nie maja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet w diecie

Następny temat

Proszę ładnie o sprawdzenie diety :)

WHEY premium