SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PIERWSZY CYK NA PH PROSZE O POMOC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
clomid raczej pod reka musi byc. a tego tbola i kreatyne mozesz zaczac tydzien przed koncem epi. ewentualnie no xploda poskonczeniu epi ale jakas krete (jabłko np) mogłbys zaczac tydzien wczesniej.no i tbol tydz przed koncem epi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
raczej tak bo tez jestesmy z tego samego miasta -ExplOde- :) i pewnie zaopatrywales sie w sklepie przy uniwersalu co ja :)spoko zalatwie clomid i brac go po jednej tbl prze 10 dni na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
a mam jeszcze jedno pytanie jesli mam t-bol i clomid to mam to brac razem czy najpierw clomid a pozniej t-bol i jak powina byc przerwa jak koncze e-stane i mam wziac clomid odrazu czy 2 dni przewy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54907
masz racje w tym samym sklepie ;p ja do teog cyklu jeszcze dolozylem sobie venoma, na spalenie fatu ;)
daj znac o efektach

"Świat jest zbyt wielki aby być małym... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54907
t-bol zacznij w ostanim tyg estane, clomid 2 dni po skonczeniu e stane

"Świat jest zbyt wielki aby być małym... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
spoko dzieki wielkie za pomoc jak beda juz na cylku i bedzi ejuz wszystko hulac to sie doezwe i jak bym jeszcze mial jakies pytania pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
ty tez mi daj znac jak u ciebie sie to przyjelo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54907
moge Ci powiedziec teraz jak u kumpla to wyglada po 5-cio dniowym stosowaniu
a wiec: teraz na silce to na d*pie nie moze wysiedizec, pobudzony jest
no i mowi ze latwo mu sie jakos cwiczy no i pompe ma dobra na i po treningu
to jst poczatek jeszcze duzo przed nim :)

"Świat jest zbyt wielki aby być małym... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
clomid niezbedny do m drola ja po 1-5 20mg ed mialem poziom testa 0.50 i spadal caly wiec oblok konieczny !

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 951
no a z tym e-stane to jak mam zrobic 3 tab dzienie ale mam je rozlozyc do kazdego posiku czy odrazu 3 naraz z posilkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl:metanabol,testosteron prolongatum,boldenon,propionat

Następny temat

Cykl na mase?

WHEY premium